Astroloji

/

Burçlar

/

TERAZİ

/

Haftalık

TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Haftaya başlarken maddi sorunlardan dolayı ilişkilerinizde bazı yıpranmalar oluşabilir. Bu yanlış anlaşılmaları tolere edebilecek adımlar atabilirsiniz. Yıpranmış ilişkilerinizi yeniden onarmanız için önemli fırsatlarla karşılaşmanız için algılarınızı biraz daha açık tutmalısınız. Bir süredir gizli yürütmek zorunda kaldığınız süreçlerinizi gözden geçirme zamanı gelmiştir.

Sevgi ilişkilerinde önemli kararlar alabilir sizin şartlarınıza göre gelişen gelişmeleri iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.17 Ekim civarında gizlilik ve arka planda oluşan bazı süreçler sizleri rahatsız edebilir ya da bu tarihlerde şüphe duygusunun içinizi kemirmesiyle yüzleşebilirsiniz. Belki de yüzleşmekten çekindiğiniz her şey artık kabul noktanızda olacaktır. Bu da sizi güçlendirecektir.

19 Ekim Terazi Yeniay
Bu yeniaydan sonra hayatı sizler için biraz daha rahat ve sürprizli akacaktır. İlişkilerinize bir terazi dengesi oturtma sırası sizde. Bazı şüpheleri ve belirsizlikleri bir teraziye koyup önemli belirginliklere ulaşabileceksiniz.

Haftanın Mottosu:

Bu dünyada yol alan kişiler, ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan ve bulamadıklarında yaratan insanlardır.

Hayat bisiklet sürmeye benzer. Dengeyi korumak için ilerlemek gerekir.