TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Terazi’ler geçtiğiniz ay şans ve bolluk gezegeni Jüpiter’in çemberine girdiler. Dolayısıyla önümüzdeki bir yıl boyunca hayatınızın her aşamasında şans sizden yana olacak, koruma altında olacaksınız. Fakat bu ay ufak tefek pürüzler yaşanabilir. Eskiden beri yolunda giden fakat şimdilerde sizi zor durumda bırakacak bazı gelişmeler yaşanabilir.

Özellikle Ekim ortalarında doğan Terazi’ler buna dikkat etmeli ve hazırlıklı olmalı. Son dakika gelişmeleri ya da değişiklikler sizin de dengelerinizi alt üst edebilir. Fakat Ekim ayına yine de güçlü ve enerjik bir giriş yaptığınız söylenebilir. Ayın ortalarında sınırlarınızı aşmamalı ve zararlı alışkanlıklar edinmemelisiniz. Egonuza, sinirlerinize hâkim olmalı, her zaman kontrollü hareket etmelisiniz. Desteğe ihtiyacı olanların mutlaka yanlarında olmalı ve ilişkilerinizi daha samimi bir boyuta taşımalısınız. Böylelikle kendinizi de mutlu ve huzurlu hissedebileceksiniz.

7 -8 Ekim tarihlerinde sürpriz fikirler üretebilirsiniz. 12 Ekim civarında özel randevular ya da görüşmeler artıyor. Fakat abartı tavırlardan kaçınmalısınız.

Duygularınızı gizlemeyin elbette, ancak yanlış yorumlanabilir. Dikkati elden bırakmayın ve sözcüklerinizi iyi seçin. 15 Ekim civarında imza ya da anlaşma aşamasında işlerde daha hassas, esnek ve detaycı olunmasında yarar var. Kesin karara varmadan, imza atmadan ya da prensipte bile olsa okeyleşmeden mutlaka işin uzmanlarına danışın. Aksi takdirde kişisel bilgilerinizin güvenliği zarar görebilir. Kendinize olan inancınız ve güveniniz zayıflayabilir. Fakat bu geçici bir süreç.

18 -19 Ekim tarihlerinde beşeri ilişkilerinizde yoğun bir trafik olabilir ve sorumluluklarınız artabilir. 22 – 23 Ekim gibi kariyer anlamında olumlu günler.

24 Ekim civarında, bazı sorularınız yanıtsız kalabilir ya da beklentileriniz boşa çıkabilir. Hislerinizi açığa vurmanız size avantaj sağlamayabilir. Bazı şeyler yolunda gitmediği için sert eleştiriler alabilirsiniz. Duruşunuzu bozmamalı ve sakin kalmalısınız. Zira önümüzdeki 12 ay boyunca her şey sizden yana. Ayın son günleri, kariyerinizin ivme kazanacağı günler…

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel