TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Partner ilişkilerinizde önemli bir geçiş dönemi yaşayacağınız bir ay.

Jüpiter Uranüs karşıtlığı;

Yılın belki de en önemli ayı. İlişkiler ve aşk hayatınızda hızla değişen dengelere hazır olmalısınız. Aybaşında girişte oluşan Jüpiter Uranüs karşıtlığı ile kaostan beslenen aşk hikâyelerinde sürpriz oluşumlara işaret edebilir. İlişkiniz varsa partnerinizle yapacağınız ani kavgalar ve gerginlikler sizi bu alanda önemli şanslar bulmaya itebilir. Belki bu kavga sizi ve ilişkinizi daha yüksek bir noktaya taşıyacak. İlişkisi olmayan teraziler de ani ve sürpriz aşklara yelken açacaklar. Bu hızlı oluşum içerisinde hayatınızın değişen unsurlarına ayak uydurmak biraz zor gelebilir. Hak ve adalet kavramları arasında yanlışlarınız varsa ilişkilerde ani çıkar dengeleri sarsılabilir

4 Mart sonrası gelişen Venüs Retro’su;

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün de Retro olması ilişkilerde karmaşayı yoğunlaştırıyor olacak. Aşk ve sevgi ilişkilerinde yozlaşmalar ve haksızlıklar görülebilir. Eski ilişkilerinde gündeme geldiği bu süreçte herhangi bir ilişki başlatmak hatalı olur. İlişkiler biraz daha çıkarların kesişmesi yoluyla başlayabilir.

Mars’ın 9 Mart tarihinden sonra sizin burcunuza geçişi;

Marsın boğa burcuna geçişiyle iş hayatınız ve çalışma arkadaşlarınız ya da çalışanlarınız ile ilgili bazı mücadeleler içerisinde olabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Günlük rutin işlerinizde bazı değişimler söz konusu olabilir. Çalışanlarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgilide beslenme şeklinizi değiştirmek ve kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz.

12 Mart tarihinde oluşacak olan Başak dolunayı;

12 Mart’ta oluşan dolunay gizli kalmış bütün alanları aydınlatacak. Kafa karışıklıklarınıza artık net bir cevap bulabileceksiniz. Ruhunuzu arındırmanız gereken şifa kaynakları bulmanız açısından da çok önemli bir sürece giriş yapmaktasınız. Sizden gizlenen gerçekleri daha net görmeniz kararlarınızı ve yön değişiklerinizi etkileyecektir.

27 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Koç burcundaki Yeniay;

Birebir ilişkilerinizde yeni kararlar almaya ve sizi daha toleranslı olmaya sevk edecek. Yeni bir ilişkiniz olabilir. Bugüne kadar netleşmeyen bir ilişkiyi başlatabilir netlik kazandırabilirsiniz ya da bitirebilirsiniz. Biraz daha tamam mı devam mı yeniayı olacak sizler için. Evli iseniz evlilikleriniz içinde karar anı diyebiliriz. Ortak çalışmalarınız var ise, birebir iş yürüttüğünüz iş birlik içinde olduğunuz kişilerle de yüzleşmeler yaşamanız mümkün. Finansal koşullarınızı tekrardan gözden geçirerek yatırımsal kararlar vermeniz sizlere daha iyi gelebilir.

Önemli Tarihler: 12-13,27-28,2-3-4,Mart

ASTROMATİK