TERAZİ BURCU 24 Eylül - 23 Ekim

Terazi

Sevgili teraziler yeni bir haftaya başladığımız bugünün sizlere bolca cesaret ve özgüven getirmesini diliyor istedikleriniz konusunda hayallerinize
kavuşmanızı diliyoruz. Bu hafta ilgilenmeniz gereken konular arasında geçmişten kalan ve çözülememiş bazı konular, aşk ilişkilerinde kararsızlık ve yeni bir aşka yelken açma, aile ve özel ilişkiler konusunda karar verememe ve sosyal çevre ilişkilerinde dengelerin değişmesi gibi konular yer almaktadır. Her şeyden önce bu hafta duygusal konularda kararsız kalacağınız ve belli bir karar vermekten çekeceğiniz gözükmekte. Özel ilişkilerden yana beraber olduğunuz kişiden istediğiniz ilgiyi göremeyebilir ve aradığınız sevgiyi başka yerlerde arayabilirsiniz. Aynı zamanda ailenize durumu anlatmakta zorlanabilir ancak sevmediğiniz bir kişiyle ilişkiye devam ettirmenin bir anlamı olmadığını da onlara ispatlayabilirsiniz. Çalışma hayatında ise yaptığınız işlerin değer görmediği duygusuna kapılabilirsiniz. Ancak bu gibi düşünceler sizin motivasyondan uzaklaştırıp işinize yeteri kadar hakim olamama duygularını ön plana çıkarabilir. Sosyal çevre ilişkilerinde ise prensiplerinize sıkı sıkı sarılacağınız fikirlerinizin peşinden koşmak isteyeceğiz bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

Haftanın mottosu: “Yaşamda kazançlarımı ve kaybettiklerimi düşünüyor ve her zaman yara aldığım yerlerden güçlenmeye çalışıyorum."