TERAZİ BURCU 24 Eylül - 23 Ekim

Terazi

Sevgili Teraziler bu ay sizler için önemli dönemeçler içerisinde olduğunuzu gösterecek. Finansal konularda vereceğiniz kararlar geleceğinize yönelik önemli kazanımlar size getirecek gibi duruyor. Bu ayın en şanslısı sizlersiniz diyebiliriz. Geçmişte kaybettiğiniz birçok şeyi bu ay iade alabilirsiniz. Mars gezegenin size sağlayacağı destek oldukça güçlü ama tabi ki sizlerin de cesurca isteklerinizin üzerine gitmeniz gerekmektedir.2018 Yılının en güzel ayında lütfen geçmiş üzüntü ve aksaklıkları bir kenara bırakın. Önünüze gelecek olan her fırsatı değerlendirin. Özellikle 10-11-12 Haziran tarihleri gelen fırsatlarınız için oldukça keyifli olacağa benziyor. Hatta bu zaman diliminde yeni ilişkiler başlatabilirsiniz. Gayet güzel de olabilir. Ama uzun zamandır yalnız olmanızın vermiş olduğu heyecanla karşı tarafın isteği ile araştırmadan bir ilişkiye başlamamanız olacaktır.

13 Haziran İkizler burcunda saat 22.00’ de bir Yeniay gerçekleşiyor.
(Ay 22° İkizler, Güneş 22° İkizler)

Sevgili teraziler sizin 9. evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ay ile birlikte yurtdışı seyahatler, projeler, ticaret ve iletişim konusunda sizi büyük değişimler ve ilerlemeler bekliyor.
Haziran ayı sizler için tamamen yeniliklere açılma ve hedeflerinize daha fazla yönelme ayı olacaktır. Kariyerde daha fazla sorumluluk almanız beklenebilir ve bu konudaki çabalarınızı daha da artırmanız istenebilir. Aynı zamanda çalışma ortamınızda ilgili hâlâ karar veremediğiniz bazı durumlar canınızı sıkıyor olsa da karşınıza çıkan maddi projeleri hemen değerlendirme çabasına geçerek bu konuda kendinize yeni ek fırsatlar bulabileceksiniz.

28 Haziran Oğlak burcunda 08.00’de Dolunay gerçekleşiyor ve Güneş Satürn karşıtlığı tetikleniyor.
(Ay 6° Oğlak, Güneş 6° Yengeç)

Bu sizin 4. eviniz olan anne baba, taşınma, yuva, gayrimenkuller ile ilgili alanınızı etkileyecek.
Ayın ilk yarısında yakın çevre kişileriniz ve sosyal çevre tanıdıklarınız arasında kalabilecek bazı olaylara şahit olabilirsiniz ve hangisinden yana olacağınızı kestirmek de zorlanabilirsiniz. Yaşamınızda bu gibi çekişmelerin olması ve sizin kariyer konusunda hâlâ belirsizlikler taşıyan düşüncelere sahip olmanız bazı konularda sizleri sağlıklı kararlar alma noktasında zorlayacaktır.

27 Haziran Mars geri gidiyor 00.04 Mars 09° Kova burcunda-27 Ağustosa kadar.

Sizin 5. evinizde gerçekleşecek olan bu etkileşim aşk ve ilişkiler, hobiler, sosyal ilişkiler ve çocuklar ile ilgili sorumluklarda daha fazla gayret edilmesi gösterilmesi gereken bir dönem olarak kendini gösterecektir.
Mars'ın kovadaki bu pozisyonu ay boyunca geçmiş konularla meşgul olmanızı sağlar ve geleceğe yönelik fikirler almanızı zorlaştırır. Sizleri adeta geçmişin o gizemli yolculuğuna geri döndürerek geçmişte yaptığınız hataları tekrar görmenizi ve bu noktada gereken ders alıp almadığınızı sorgular. Yeniye açılmak adına sizlere bir çok şanslar verirken kendinizi ve zamanınızı boş yere harcamamanız gerektiği konusunda da uyarıcı olur.

 

ASTROMATİK