Astroloji

/

Burçlar

/

TERAZİ

TERAZİ 24 Eylül - 23 Ekim

Yakınlarınızla olan ilişkileriniz daha da güçleniyor. Bu aralar, cevapsız ya da yarım kalan konularda beklediğiniz sonuçlar gerçekleşmeyebilir. Hislerinizi yansıtmamaya çalışın. Sizi manipüle eden ya da baskı kuran kişilere karşı daha ketum davranmalısınız.

Bugün bizi neler bekliyor?

Bugünlerde, maddi manevi sürprizler, iltifatlar, hediyeler veya seyahatler hayatımızı renklendirebilir. İyimser düşünebiliriz, daha fazla sosyalleşebiliriz veya çekiciliğimiz ya da popülaritemiz artabilir. Olumlu ilişkiler veya aşk hayatında olumlu gelişmeler ön plana çıkabilir. Faydalı arkadaşlık ilişkileri kurulabilecek günlerde olacağız. Ancak, Neptün’ün konumu özgüvenimizi sarsabilir, bazı kişilerin bizi kullandığı hissine kapılabiliriz veya hayalkırıklıkları yaşayabiliriz. Kafamız ya da duygularımız karışık olabilir ya da bazı endişelerimizle başa çıkmamız gerekebilir. Endişeler yeni kararları devreye sokabilir. Geçmiş hataları tekrarlamamak lazım. Ancak, kısa bir süre içinde, her şeyin telafisi mümkün görünüyor meraklanmayın.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel