Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Haftalık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Haftanın en şanslı etkilerine sahip olmak size iyi gelecek!

Haftaya Koç burcunda oluşan yeniay ile başlıyoruz. Haftanın en şanslı burcu siz olarak haftaya bomba gibi giriş yapıyor olacaksınız. Hafta başından itibaren gelişen olumlu haberler ve iletişim trafiği size kendinizi çok iyi hissettirmenin yanında bazı kişisel yeteneklerinizi fark edip önemli kararlar aldırabilir. İletişimlerinizde başarı getirecek hamleler yapmanız mümkün. Eski arkadaşlıklarınız yeniden gündeme gelebilir ve onlarla görüşerek yılların yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Seyahat planlarınızı organize edebilir ve önemli eğitim planlarınızı da gündeminize dâhil edebilirsiniz. Medya ve pazarlama alanında iş yapan Kovaların önemli işbirlikleri fırsata dönüştürebileceği bir süreç.30-31 Mart günlerinde aile içinde gerilim oluşturmamaya dikkat etmelisiniz. Baskı ve otoriter yaklaşımlara karşı özgürlük sınırları ve isyan noktasında olmamanız gerekir. Yakın çevrenizle maddi bağlantılarınızı yeniden gözden geçirin eğer problem oluşturacak bir durum varsa önceden halletmenizi öneririm. Finansal konular yüzünden ilişkileriniz zedelenmesin. Kardeşleriniz, yakın çevreniz veya akrabalarınız ile ilgili sözsel tartışmalara girmekten kaçınınız.

28 Mart Koç Yeniay’ında hayatınızdaki gündem maddeleri neler olabilir?

• Dikkat dağınıklığı ve bir şeyleri bir yerlerde unutma gibi zihinsel yorgunluklarınıza dikkat etmelisiniz.
• Çok fazla düşünmek size harekete geçme konusunda bıkkınlık getirebilirken aceleci davranma arasındaki o ince çizgide doğru karar vermeniz gerekmektedir.
• Yeni bir ilişkiye başlamak, ya da yeni bir oluşum içerisine girmek size heyecan verecektir.
• Kariyeriniz ile ilgili güzel bir teklif veya proje bazlı bir çalışma sizi geleceğe yönelik önemli bir noktaya taşıyacaktır.

HAFTANIN MOTTOSU:
Hedefsiz insan her zaman kaybeden tarafta kalmaya mahkumdur.

ASTROMATİK