Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Yönetici gezegeniniz Uranüs halen Koç burcunda ki hareketini sürdürmekte. Satürn ve Kuzey Düğümün ’den alacağı güzel enerjilerle hayatınızda yapılandırmak istediğiniz konuları önemli ölçüde açığa çıkaracaktır. Mayıs ayı bu anlamda kariyerinizle ilgili belirsiz olan bazı sorunlarla yeniden ilgilenmeniz gereken konuları gündeme getirebilir. İş ve kariyerde eğitim hayatınızda artık taşlarınızı yerine oturtacağınız ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz krizli ama aynı zamanda da bol sürprizli bir dönem olacak.

3 Mayıs Merkür ileri hareketine geçiyor Koç burcunda;

Merkür’ün Koç Burcunda ileri hareketine geçmesiyle artık iletişimlerde kafa karışıklıkları ortadan kalkıyor olacak. Yakın çevre iletişimlerinizde dedikodu ve yanlış anlaşılma gibi sorunları artık çözüme bağlayacaksınız. Kardeşleriniz ve onların hayatıyla ilgili de bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Yakın çevreniz de orta yolu bulan uzlaşmaca kimliğinizle ön plana çıkabilirsiniz.

9 Mayıs Ruhun pusulası Kuzey Düğümü Aslan burcuna geçiyor;

Aşk ve ilişkiler adına yılın en özel zamanı geldi çattı. İlişkilerde evlilik ve ortaklıklar gündeme gelirken. Sürpriz yeni tanışmalar altı aylık dönemde evliliğe doğru gidebilir. Evlilik ve ortaklık konularını uzun zamandır isterken birden bu fırsatla karşılaşmanız sizi özgürlüğünüze ve bireyselliğinize daha düşkün bir hale getirebilir. Var olan ilişkilerinizde de sınırlandırılma ve baskı sorunu yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Akrep burcunda dolunayı;

Dönüştürücü ve özel bir dolunay olacak sizler için. Kariyer hayatınızda üstlerinizle olan ilişkileriniz ne kadar iyiyse bu dolunaydan o kadar kazançlı çıkacaksınız. Aksi halde kendinizi ifade etmeniz gereken zor durumlar oluşabilir. Yeni kariyer projeleri ve teklifleri ile karşılaşabilirsiniz.

16 Mayıs Merkür Boğa burcuna geçiyor;

Ev aile ve yuva yerleşimlerinde önemli aktivasyonlar meydana gelebilir. Ev alım satımları, mülkler ve gayrimenkuller üzerinden önemli kazançlar ve kazançlı ortaklıkları oluşabilir. Taşınmak isteyebilir veya semt değiştirebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ortak kararlar almanız gereken bir süreç olabilir. Bir süre ailenizle fikir birliği içerisinde olmanız gereken durumlar oluşabilir.

25 Mayıs İkizler burcundaki yeniay;

Aşk hayatınız, flörtleriniz, eğlence hayatınız, hamilelik doğum gibi konularının fazlasıyla ön planda olacağı bir yeniay olacaktır. Sevginizi gösterebileceğiniz önemli zaman dilimi içerisindesiniz. Bekâr Kovalar için bu tarihten itibaren aşk dolu zamanları başlıyor olacak. Sevgide yeni adımlar alırken aşk duygusunu sonuna kadar hissedebileceksiniz. Bu dönemde başladığınız flörtler uzun vadeli güzel sonuçlanmaları ve kararları beraberinde getirecektir. Aşk hayatınızda güven duygusunu oluşturabileceğiniz ciddi kararlar da alabileceksiniz. Evlat sahibi olma gibi sürprizli gelişmeler hayatınızın akışını değiştirebilir.

ASTROMATİK