Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Sevgili Kova ve yükselen burcu Kova olanlar: Şubat ayı sizler için parasal ve finansal anlamda büyük değişimler vaat ediyor olabilir. Venüs ve Marsın Koç burcunda hareketi size ekonomik bağlamda güzel gelişmeler yaşatırken bir yandan da risk almanızı isteyebilir. Kazanç elde ederken motivasyonunuzu yüksek tutacaksınız. Yakın çevre ve ilişkilerinizden finansal anlamda güzel destekler alabilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilgili konular gündeminiz olabilir. Güneşin kova burcundaki seyri ise fiziksel enerjinizi artıracak düzeyde olacak. Kişisel yeteneklerinizi iyi kullanabilme, çevreniz tarafından fark edilme, dikkatleri üzerinize toplama gibi durumlar söz konusu olacak. Şubat ayı içinde projeleriniz ya da girişim gerektirecek işleriniz var ise bunu aktifleştirecek nitelikte başlangıçlar yapabilirsiniz. Yalnız bu aşırı özgüven duygusu sizde dominant bir etki yaratabilir ve yanlış anlaşılabilir itici bir görünüm altında olabilirsiniz. Bu pozisyonda görünmemeye dikkat edebilirsiniz.

11 Şubat Aslan Burcundaki Ay tutulması

Yılın ilk ay tutulması sizlerin,7.evinizi ifade eden alanda olacak. İlişkilerinizde kişiliğinizi ön plana çıkartacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Evliliğiniz ve ortaklığınız ile alakalı bazı kararlar almanız gerekebilir. İlişkiniz hakkında önemli başlangıçlar ya da bitişler yapmak zorunda olabilirsiniz. Artık alışkanlıklarınız ile ilgili ciddi bir düzenlemeye gitme kararı alarak bugüne kadar canavarlaştırdığınız konularla yüzleşip özgürlük alanınızı kendiniz oluşturacaksınız.

Merkür Kova Burcunda zekânız her zamankinden daha aktif bir dönemde…

Merkür 7 Şubatta Kova burcuna geçiş yapınca 1.evinizdeki transitiyle ikna kabiliyetinizi artıracak, etkin iletişim kurabilmenizi sağlarken sözleriniz ve fikirlinizle dikkat çekebileceğiniz bir dönem içinde olmanıza imkan verebilecek. Önemli konuşmalar, sözleşmeler ve yazılı anlaşmalarınızın netleştiği ve başarıya ulaştığı bu dönemi geleceğe yönelik hedefleriniz için iyi değerlendirebilirsiniz. Zihninizi çok yönlü ve aktif kullanabileceğiniz bir süreç.

26 Şubat’ta Balık Burcunda Güneş Tutulması

Yılın ilk güneş tutulması Balık burcunda sizin 2.Evinizde meydana geliyor olacak.2016 yılından bu yana gelen çözülmemiş parasal sorunlarınızı ve gayrimenkul ile alakalı konularınızı aslında genel itibariyle yarım kalmış tüm problemlerinizi artık tamamlamanıza yardımcı olacak bir tutulma etkisi diyebiliriz. Finansal anlamda güzel destekler alabilirsiniz. Fırsatları değerlendirin.

27 Şubat’ta kavuşan Uranüs ve Mars’a dikkat!

Ayın sonuna gelirken, Koç Burcunda kavuşan Uranüs ve Mars’ın bizlere sinir, öfke ve nefrete yönelik duygularımızı ateşlerken bizler bu etkiyi farklı şekilde yönlendirmeli ve bize zarar vermesi yerine faydalı bir hale dönüştürmeliyiz. 3.evinizi ifade eden alanda gerçekleşecek bu kavuşum; kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, kuzenleriniz, komşularınız ile ilgili olan bazı iletişimsel konuların gündeme geleceği durumlar söz konusu olabilecek. İlişkilerinizde gerginlik yaratmamaya ve bu yöndeki davranışlara cevap vermemeye özen gösterin.

Mutluluklarla dolu bir ay diliyorum. Mart ayında görüşmek üzere :)

ASTROMATİK