Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

5 Ekim Koç Dolunayı

Doğru iletişim kurmak bu dönemde en önem verdiğiniz konu olacaktır. Alacağınız haberler aşk hayatınızı önemli ölçüde şifalandırabilir. Tanışacağınız yeni kişiler ve oluşumlar geleceğinizi şekillendirebilir. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin hayatında önemli sürpriz değişiklikler meydana gelebilir. Yeni bir eğitim süreci hayatınıza dâhil olabilir. Hayatınızda süre gelen pozitif bir ilişki var ise bu transit etkisiyle güzel bir karar verme zamanı yaklaşıyor.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Kariyerde önemli ve genişlemeci bir dönem sizleri bekliyor. Bir yıl boyunca ekmiş olduğunuz tüm ekinlerin yeşermesini bekleyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde toplumsal dokunuşlar sizi uzunca bir süre başarıya taşıyacaktır. Bu fırsatları iyi bir şekilde kullanmalısınız.

14 Ekim Venüs Terazi

Aşk hayatınızda takıntılı konular gündemde olabilir. Bilinçsizce bastırılmış tüm duygusal ihtiyaçlarınızı artık doğru ve sağlıklı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Spor ve sağlıklı beslenme adına keyifli bir dönem içerisindesiniz. Motivasyonunuz yüksek olacak.

19 Ekim Terazi Yeniay

Yeni bir eğitim programına başlamak adına önemli şanslar elde edebilirsiniz. Seyahatler konusu hayatınızda daha fazla önem kazanacak. Yurtdışı ile ilişkileriniz ve bağlantılarınız güçlenebilir. Ticari projeleriniz adına yeni adımlar atabilirsiniz. Kariyerinizdeki hızlı değişime ayak uydurmak sizler için pek zor olmasa da adaptasyon kısmını kolay bir şekilde atlatacaksınız.

22 Ekim Mars Terazi

Hayattan beklentileriniz ve vizyonunuzu genişletmek adına ne yapabilirsiniz aslında asıl sorun bu? Kişisel görüşlerinizi değiştirecek bazı konular deneyimleyebilirsiniz. İnanışlarınızı sorgulayabilirsiniz. İlişkilerden beklentilerinizin arttığı bir dönem. Partnerinizin ailesi ve yakın çevresiyle bazı problemlerle uğraşabilirsiniz.

ASTROMATİK