Astroloji

/

Burçlar

/

KOVA

/

Aylık

KOVA 21 Ocak - 18 Şubat

Dostlukların yeniden sınandığı, fakat yeni arkadaşlıkların da başladığı bir süreçtesiniz. Fakat işle özel yaşamı net çizgilerle ayırmanız gerekiyor. Özellikle finansal konuların detaylıca ele alınması ve sınırlandırılması şart. Ayın son günleri avantajlı durumdasınız. Fakat üstesinden gelemeyeceğiniz işlerde söz vermemelisiniz.

Ekim ayının ilk günleri yeni bir perspektif kazanıyor, her şeye daha farklı bakıyorsunuz. Hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. 7 Ekim civarında sosyal ilişkileriniz hareket kazanmalı. Zira sonrasında zorlanabilirsiniz. Karşılıklı ihtiyaçlar ve beklentiler çoğalabilir. Fakat bir yandan da tüm bu yoğun tempodan sıyrılıp, dış dünyaya açılmak isteyebilirsiniz.

12 Ekim’de fazla abartıya kaçmadan yaratıcı zekânızı kullanabilirsiniz. Daha detaycı ve ısrarcı hareket etmenin faydasını görebilirsiniz. İç sesinize kulak vermeli ve hedef odaklı olmalısınız.

18 – 19 Ekim tarihlerinde ise, iş hayatınızda yenilikler gözleniyor. Bu size kısa vadede ilerleme de sağlayabilir. Üst düzeydeki kişilerin etkilerini daha derinden hissedebilirsiniz.

22 Ekim civarında, hem ruhsal hem de fiziksel sağlığınıza dikkat etmeli ve gereken önlemi şimdiden almalısınız. Yeni ortamlar, topluluklar ya da ekipler sizi motive edebilir. 23-24 Ekim tarihlerinde enerjinizi biraz kaybediyorsunuz.

27 Ekim tarihinde parasal fırsatlar peşinde olabilirsiniz, ancak hemen karar vermemelisiniz. İmzalar ya da yatırımlar bekleyebilir. Zira fırsat diye nitelendirdiğiniz şeyler aslında büyük kayıplar demek olabilir.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel