KOVA BURCU 21 Ocak - 18 Şubat

Kova

Sevgili kovalar, Ay’ın ilk yarısına kadar Mars'ın kovada seyrediyor olması sizi bazı planlarınıza ulaşırken yorabilir. Zaten sizler geçtiğimiz aydan bu yana da bu zorlayıcı enerjiyi idare etmeye çalışıyorsunuz. Aslında ne yapmanız gerektiğini öğrendiğiniz için bu ay artık daha az yorulacağınızı söyleyebiliriz. Bir takım kararlarınızı verirken daha fazla temkinli davranmaya özen gösterin. Bilhassa beklentilerinizin gerçekleşmemesinden doğan agresyonlu durumlar sizleri sevdiğiniz kişilerle karşı karşıya getirebilir. Kaş yapayım derken göz çıkarabilirsiniz. Bu da ileride telafisi zor olan durumlar yaşamanıza neden olabilir. Bu ay size karşı açık düşmanlık yapan ya da rekabet yaratan kişilerle değil daha çok yanınızda olan fakat sizin göremediğiniz gizli düşmanlarınızla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Şimdi içinizden bitmiyorlardı diye söyleniyor olabilirsiniz ama elemek güzeldir. Daha sonrasında bir daha bu tarz durumlarla karşılaşmayacağınızı düşünerek bu dönemi sadeleşme olarak kullanmanız sizin faydanıza olacaktır. İş ve projelerinizde önemli bir başarı ay sonu sizi bekliyor olabilir. Hedeflerinize artık yaklaşıyorsunuz. Özel ilişkilerinizde bazı konularda yanlış anlaşılarak haklıyken haksız duruma düşmemeye özen gösterin. Bırakın artık herkes kendi sorumluluğunu kendi üstlensin.

7 Ağustos Venüs terazi burcuna geçiş yapıyor.

Aşk ve ilişkilerden yana mükemmel bir enerji altındasınız. Girdiğiniz sosyal çevreler tarafından fark edilmenin güzelliğini yaşıyor olacaksınız. Aynı zamanda son zamanlarda gerilen sinirleriniz ve bunun üzerine insanlar üzerinde bıraktığınız sert etkiler de dağılıyor olacak.

11 Ağustos aslan burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor.

Bu tutulma ile birlikte ilişkiler ve sosyal çevre arkadaşlıklarınız yeni bir ivme kazanıyor olacak. Yeni bi ilişkiye yelken açabilir veya eskiden gelen sorunlu bir ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz.

13 Ağustos Mars gerilemeye devam ederek oğlak burcuna geçiş yapıyor.

Mars'ın Oğlak burcuna geçişi ile birlikte yakın çevrenizin sizden gizlediği bir takım olaylarla yüzleşmeniz mümkün gözüküyor. Bu konularla ilgili geçmişte yaşadığınız bazı şüpheler gün yüzüne çıkabilir ve haklılığınız anlaşılabilir.

26 Ağustos Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor.

Maddi konularda geçmişten gelen bazı sorunlarınıza çareler bulacağınız yeni fırsat kapıları bulabilir, ne istediğinizi artık daha kararlı bir şekilde bilerek yeni yatırımlara imza atabilirsiniz. Aynı zamanda eskiden hayalini kurduğunu bir planı da devreye sokabilirsiniz.