Astroloji

/

Burçlar

/

KOÇ

/

Aylık

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan

Mars gezegeni mayıs ayı boyunca ikizler burcunda hareket edecek. Bu da Venüs’e yapacağı olumlu açılarla ay genelinde sizin açınızdan fiziksel hareketliliğinizin, cesaretinizin ve kendinize duyduğunuz özgüveninizi arttırabilecek nitelikte olacak. Bu başka bağlamda sizi arzularınızın peşinden gitmenizi, istediğiniz şeyi ödün vermeden elde etmenizi sağlayacak fırsatlar sunabilecek. İlişkilerinizde ya da sosyal çevrenizde cazibeniziniz arttığı ve istediğiniz kişiyi elde etmek adına bu güçlü ve güzel etkiyi flört etmek ve iyi bir izlenim oluşturmak için kullanabilirsiniz.

3 Mayıs Merkür ileri hareketine geçiyor Koç burcunda;

Merkür gerilemesi tamamlandığında uzun zamandır sonuç alamadığınız önemli toplantılarınız veya görüşmeleriniz adına daha belirgin kararlar alabileceksiniz. 

9 Mayıs Ruhun pusulası Kuzey Düğümü Aslan burcuna geçiyor;

Aşk ve ilişkileriniz ile ilgili önemli girişimler içinde olacaksınız. Yaratıcılığınızın artacağı bir dönem geliyor.2015 yılından bugüne kadar artık gereğinden fazla sorumlulukları üzerinize almıştınız. Bu sebepten belki hobilerinizden, yeteneklerinizden uzaklaşmak zorunda kaldınız. Artık Show zamanı diyoruz sizler için. Kendinizi göstereceğiniz ve aşkı yaşayacağınız güzel keyifli bir dönem sizinle olmaya geliyor. Hedeflerinizi belirleyip, zevklerinizin ve mutluluğunuzun peşinden gitmeyi öğrenin.

11 Mayıs Akrep burcunda dolunayı;

Ev ve aile hayatınıza odaklanacağınız ve finansal anlamda partneriniz ile ilgili yeni girişimler içerisinde olabileceğiniz bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatın size sunduklarından memnun olmaya çalıştığınız bir dönem ise başkalarına yardım etmek için bir şeyler yapın bu dolunayda. Sizi şifalandıracak. Birinin yaşamına iyi gelmek sizi pozitif anlamda güçlendirecek. Bu dolunay hayatında olumlu bir dönüşüme fırsat verecek.

16 Mayıs Merkür Boğa burcuna geçiyor;

Mayıs ayı boyunca finansal ve ekonomik konularınızı iyileştireceğiniz, Borçlarınızı kapatabileceğiniz şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Finansal anlamda kariyerinize yönelik gelişmelere karşı cesur olun. Maaş artışı, ek gelir gibi konulara karşı istekleriniz ve kurgularınız karşılıksız kalmayabilir. Geliriniz hakkında yapacağınız iyileştirme girişimleri size geleceğe yönelik güven verecek.

25 Mayıs İkizler burcundaki yeniay; Mayıs başında bulunduğunuz girişimlerinizin ve yaratıcı enerjinizin canlandırıcı bir başarısı gibi geliyor. Sizler için yeni bir başlangıç yapmak için mükemmel bir zaman. Pozitif karmanız adına önünüze gelen olumlu fırsatlar ondan sonraki önümüzdeki iki haftada başlayacağınız dönüşümden 9 Haziran dolunayına kadar yükselecektir. Top ayağınıza geldiğinde gol yapmayı unutmuyorsunuz.

ASTROMATİK