İKİZLER 21 Mayıs - 20 Haziran

Sevgili İkizler, bu hafta hem kendinizi hem de sınırlarınızı korumak adına ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme kararı alabilirsiniz. Bu süreçte var olan olumlu ilişkilerinizi biraz daha dengede tutarak yol almalı yolunda gitmeyen, kangrenli ilişkilerinize de ya bir çözüm bulmalı ya da doğruyu seçmek adına biraz uzak durmalısınız. Haftanın ilk günleri ilişkilerde ikna yeteneğinizi kullanarak önemli başarılara imza atabilir, istediğiniz kişilerle önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Bu süreçte finansal anlamda giderleriniz ve öncelikle fedakârlık yapmanızı gerektirecek konular gündeminizde olabilir.

Bitmiş ilişkilerinizle ilgili öğreneceğiniz bazı gerçeklerle geçmişteki her ayrıntıyı ve yaşanmışlıkları artık daha net anlamanız mümkün olacak. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınıza dair iyileştirmeniz gereken konularla ilgili yakın çevrenizdeki bazı kişilerden yardımda bulunmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca gelecek beklentilerinizle ilgili hafta sonundan itibaren gergin olan havayı ve koşulları iyileştirmeniz için mücadele etmeniz gerekebilir. Yaşadığınız bazı hayal kırıklıkları sizi gelecekle ilgili hayal kurmaktan vazgeçirmemelidir. Evli ve ilişkisi olan ikizler burçları için güven sorunu yaşayıp bazı şeyleri sorgulayacakları bir süreç içerisinde olabilirler. Hafta sonu ilişkiler konusunda zorlayıcı etkiler barındırıyor, biraz daha dikkatli olunmalıdır.

Haftanın Mottosu:

"Karanlık dokuları aydınlatan ve derin yaralar içindeki hayatları gösteren mikroskop ışığı gibidir umut. Umutlarından hiç vazgeçme."