İKİZLER 21 Mayıs - 20 Haziran

1 Aralık Venüs Yay Burcunda

Yine ilişkilerde ani çıkışların ya da sürpriz değişikliklerin, üçüncü şahıslar tarafından yapılan manipülasyonun olması gibi durumlar mevcut. İlişkilerde bireyselleşme ve özgürleşme temaları ağır basacak. Bağımlı olarak ilişki yaşayanların bu dönemde kalplerindeki iyi niyetin ödüllendirileceğini söyleyebilirim. Venüs yay sürecinin kazananları sevgide cömert olanlar, kalbinde art niyet barındırmayanlar, severken şifalandıranlar, merhamet temasını yüksek boyutta hissettirenler, anaç bir duyguyla ilişkilerine yaklaşanlar, Allah’a havale edenler, sevgiyi ruhunun en derinliklerine kadar işletenler… Bu özelliklerden biri ya da bir kaçı sizdeyse korkmayın.

3 Aralık-22 AralıkMerkür Retro’su

İkili ilişkilerde bazı sorunlar ve iletişimsizlikler oluşabilir. Bu dönemde yanlış anlaşılmalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. İlişkilerle ilgili önemli farkındalıklar yaşayıp öğreneceğiz. İlişkiye başlamadan önce bir daha bu şekilde yapmamam gerekli dediğiniz konular üzerinde iradeli durmalısınız. İlişkilerdeki merkeziniz ve yardımcı unsurlar nedir? “Demek her şey benim hatamdan kaynaklıymış” gibi cümlelerin arkasında saklanan önemli farkındalıklar ve düşünce kalıpları ile hayatımıza devam edebileceğiz.

3 Aralık İkizler Burcunda Dolunay -18 Aralık Yay Burcunda Yeniay

Özellikle aşkla ilgili yapmış olduğunuz hatalar yada yanlış politikaları bu dönemde tolere etmeniz gerekebilir. Aşkta bazı hesaplaşmalar mevcut. Hatalı değilseniz, size gelen adımlar olduğunda da çok dikkatli değerlendirilmesi gereken bir süreç. Satürn’de burada farklı olayların ilahi adalet mekanizmasının sizin tarafınızdan da çalışabileceğini unutmayın. Sadece gözlemleyin. Farkında olmadan anlık yaptığınız her davranış burada tekrar önünüze gelip gayret harcatır. Enerjiniz düşebilir, kazalara maksimum özen gösterin, trafikte öfkenize hakim olmanız gereken bir süreç sizleri bekliyor. Gizlediğiniz bazı şeyler de bu dönemde ortaya çıkıp sizi zor durumda bırakabilir. Mümkün oldukça doğruluktan ayrılmayın.

9 Aralık Mars Akrep

Ortak kazançlarınızı farklı bir şekilde koruma yoluna gitmeniz gereken bir süreç olacaktır. Bu kısımda yaşadığınız haksızlığı her zamanki sükûnetinizle tolere etmelisiniz. Borçlar ve alacaklar sizleri sıkıştırabilir. Eskiden kalmış bir ceza ve vergi borcunuz varsa temkinli olmanızı öneririm. Eşinizle ortak kazanımlarınız adına anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

ASTROMATİK