İKİZLER BURCU 21 Mayıs - 20 Haziran

İkizler

Sevgili ikizler Eylül ayı sizlere beraberinde başarı, uzun süre uğraş verilen işlerin tamamlanması, aile içi ilişkilerde sorunların çözülmesi, alım satım işlerinde kolaylık, taşınma ve yer değişikliği ve geçmişin tekrar hatırlanması gibi konularda yenilikler getiriyor.6 Eylül’de Yönetici gezegeniniz Merkür’ün başak burcuna geçmesi ile sizler için önemli bir başarı hayatınıza dahil olabilir. Bir süreci uzun zamandır takip ediyor ve bunun için elinizden gelen tüm çabayı gösteriyorsanız bununla ilgili önemli bir sonuçlanma yaşayabilir ve istediklerinize kavuşabilirsiniz.

18-19 Eylül tarihinde ise Mars ve Uranüs'ün birbirlerine meydan okuyor olması sizleri ilişkiler konusunda sabırsız ve tartışmaları tetikleyici bir hale büründürebilir. Bu dönemde acele ve hızlı kararlar almaktan çekinmeli ve tarafsız olmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde bu dönemde eğer duygularınıza yenik düşerseniz hiç kabahati olmayan birisini suçlayabilir en değer verdiğiniz kişiyi bu nedenle kaybedebilirsiniz.

22 Eylül’de yönetici gezegeniniz Merkür’ün başak burcundan Terazi burcuna geçiş yapmasıyla aile ilişkilerinizde artık bazı önemli ve sorunlu konuların tamamen çözüldüğünü gözlemleyeceksiniz. Eğer alım satım ile ilgili işleriniz varsa bunlarla ilgili birtakım konular önünüze gelebilir. Bu süreç 9 Eylül de başak burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile başlayabilir. Bu süreç içerisinde belki bir arkadaşınızla ev arkadaşlığı yapma fikri gündeme gelebilir. Eğitiminizle ilgili bazı kararlar vermek ve işlerinizi kolaylaştırmak istediğiniz bu dönem harika fırsatlar karşınıza çıkabilir.

25 Eylül’de gerçekleşen koç burcundaki dolunay ile yaşamınızda yeni ilişki fırsatları yakalarken hiç beklemediğiniz bir şekilde eskiye geri dönebilir eski yaşantınıza dair her şeyi özleyebilirsiniz. Hatta bu konuda bir iç sorgulamaya giderken hatalı davranan tarafın siz olduğunu düşünürseniz kendinizi yıpratma konusunda acımasızca davranabilirsiniz. Fakat böyle bir düşünce şekli size hiçbir fayda getirmeyeceğinden sadece burada almanız gereken dersi alıp yolunuza devam etmeli ve var olan ilişkinizi eski tecrübelerinize göre şekillendirmelisiniz.

Dikkat çekici tarihler:2-3-4 Eylül ve 18-19-27 Eylül Tarihleri