İKİZLER BURCU 21 Mayıs - 20 Haziran

İkizler

Sevgili ikizler Haziran ayı ile birlikte gelen doğum gününüzü kutluyor birçok başarılara ve yeni gelişmelere imza atacağınız bu ay da sizi gönülden destekliyorum. Yeni insanlarla tanışacağınız ve farklı sosyal ortamlarda olacağınız güzel bir dönemin başlangıcı içindesiniz. Merkür ve Mars'ın desteği ile uzun zamandır yorulduğunuz konularda artık sonuçlanmalar yaşayacak ve manevi olarak daha rahat bir ruh hali içinde olacaksınız. Ayrıca bu dönemde çevrenizdeki kişileri çok iyi algılayacak ve size bir yararı olmayan kişilerden hızlıca uzaklaşacaksınız.

13 Haziran İkizler burcunda saat 22.00’ de bir Yeniay gerçekleşiyor.
(Ay 22° İkizler, Güneş 22° İkizler)

Bu yeni ay ile birlikte iletişimsel anlamda hareketli günler sizi bekliyor. Hayatınızla ilgili uzun zamandır kafa karışıklığı yaratan sorunlarınıza akılcı çözümler bulabileceksiniz. Bu dönemde özellikle ikna gücünüzü kullanmak sizlere birçok farklı kapıları açtırabilecektir. Bazı eğitim ve sosyal projelerin içinde yer alabilir ve bunların başında önemli bir liderlik vasfını üstlenebilirsiniz. Özel ilişkilerde ise yapmış olduğunuz hatalarla yüzleşmeniz ve ders almanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Sorunla ilerleyen ikizler için yaşamlarında çekilmez olanı atıp yeniye yer açma zamanı gelmiş olabilir. Bekar olup ilişkilerini birçok fedakarlıklarla yürüten ikizler için ani gelişen olaylar karşısında sürpriz bir evlilik kararı alınabilir.

28 Haziran Oğlak burcunda 08.00’de Dolunay gerçekleşiyor ve Güneş Satürn karşıtlığı tetikleniyor.
(Ay 6° Oğlak, Güneş 6° Yengeç)

Gerçekleşen bu dolunay sayesinde finansal konularla ilgili bir türlü toparlayamadığınız konuların gündeme gelmesiyle hayatınızda yeni bir ivme kazanmak isteyebilirsiniz. Borç almak, finansal kaynaklar bulmak adına önemli adımlar atabilir, kişisel ilişkilerinizde de önemli süreçler başlatabilirsiniz. İlişkilerinizde ciddi anlamda vermiş olduğunuz sınavların olumlu sonuçlanmalarını yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yine kazancınız artarak bir takım ödemeler yapabilirsiniz. Finansal yatırım fırsatları ile karşılaşabilir bazı borçlarınızı yapılandırmak adına girişimde bulunabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar izlemiş olduğunuz maddi politikanızda tam tersi bir yol izleme kararı alabilirsiniz.

27 Haziran Mars geri gidiyor 00.04 Mars 09° Kova burcunda-27 Ağustosa kadar.

Mars'ın geri gidiyor oluşu kariyeriniz ve hedefleriniz ile ilgili üzerinize düşen konularda sizin biraz daha mücadeleci bir rol üstlenmeniz beklenebilir. Yaşam ve hedeflerinizin daha önem kazanacağı bir süreç başlıyor. Mars’ın geri gitmesi ile birlikte yurtdışı bağlantılarınız ve eğitiminizle ilgili bazı konularda bir bitiş ve yeni bir başlangıç kararı alabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse Haziran ayında hem içsel hem de dışsal anlamda birtakım gelişmeler yaşıyor yeniliklere karşı her zamanki gibi kucak açıyorsunuz.

 

ASTROMATİK