BOĞA BURCU 21 Nisan - 20 Mayıs

Boğa

Sevgili boğalar Haziran ayı sizler için bol sürprizli gelişmelere gebe. Geçmişte tamamlayamadığınız ve sonuç alamadığınız bazı işleriniz bu ay itibariyle yoluna girebilir ve yaptığınız işlerde daha kolay ilerleyebilirsiniz. Örneğin hukuksal işlerde yürüttüğünüz bir mücadelenin kazancı veya beklemekte olan bir paranın gelmesi gibi. İlişkiler yolunda ise her şey daha yolunda ilerleyerek dostlarınız aracılığı ile kalbinizi ısıtacak kişilerle tanışabilirsiniz. Özellikle 2- 3 ve 4 Haziran tanışmalar ve ileriye yönelik birliktelikler için sizlere ipucu vermekte. Bu ay sadece dikkat etmeniz gereken nokta 27 Haziran'da Mars'ın kova burcunda geri gidişi olacaktır. Bu durum sizi motivasyon konusunda aşağı çekebilir ve dikkat üzere toplanan zihninizi dağıtabilir.

13 Haziran İkizler burcunda saat 22.00’ de bir Yeniay gerçekleşiyor.
(Ay 22° İkizler, Güneş 22° İkizler)

Sizin ikinci evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ay, bol para kaynaklı yeni bir işin başlangıcını ve finansal anlamda yeni bir dönemin açılıyor olduğunu haber veriyor. Önemli bir projeyi sonlandırabilir ve kariyer hedefine dair yeni bir açılım gerçekleştirebilirsiniz. Yine üzerinizde birikmiş olan vergi borçlarınızı düzenleyebilir, finansal hukuki süreçlere ait görüşmeleri kendi lehinize sonuçlandırabilirsiniz. Ortaklı gelirleriniz ile ilgili önemli gelişmeler de yaşamanız mümkün.

28 Haziran Oğlak burcunda 08.00’de Dolunay gerçekleşiyor ve Güneş Satürn karşıtlığı tetikleniyor.
(Ay 6° Oğlak, Güneş 6° Yengeç)

Sizin 9.evinizde gerçekleşecek olan bu dolunay, yurtdışı, basın medya ticaret gibi işlerinizde bir takım değişimler ve gelişmeler yaşatabilir. Hedef ve idealleriniz ile ilgili konularda önemli sonuçlanmalar gözükmekte. Yurtdışına yerleşmek veya eğitim alanında önemli bir yer edinmek için kolları sıvayabilir ve bir an önce hazırlık aşamasına geçebilirsiniz. İstediğiniz yaşam yolunuzu belirlemek için artık bazı şeyleri bitirmeniz gerekebilir. Emek vermeniz gereken bir dönemin başlangıcına doğru yol alıyorsunuz. Belki size gelen teklif istediğiniz özellikte olmayabilir. Ancak yine de küçük adımlarla başlayarak istediğiniz yönde işinizi büyütebilirsiniz. Artık yaşamanızda bazı konulara netlik kazandırmanız gerekiyor. Özellikle 13 Haziran da ki yeniay ile başlayan projeler ve kararlarınızın sonuçlanmalarını bu dolunayda mükemmel bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

27 Haziran Mars geri gidiyor 00.04 Mars 09° Kova burcunda- 27 Ağustosa kadar.

Bunu sizler için kariyerinizde önemli bir dönemin başlangıcı olarak niteleye biliriz. Otorite figürlerinin üzerinizde bir baskı yarattığını düşünebilirsiniz. Kariyer hedeflerinizi üst düzey kişilere iletirken ısrarcı bir tavır yerine daha ılımlı ve sempatik davranmalısınız. Haziranın 4- 5 ve 7. günlerinde kariyer için başlattığınız birtakım konular 27 Haziran sonrasında tekrar önünüze tamamlanmak üzere gelebilir. Özetle söylemek gerekirse Haziran ayı sizler için şanslar ile dolu ama sizin de bu anlamda fırsatları yakalamanız gerektiğini unutmayın.

 

ASTROMATİK