Astroloji

/

Burçlar

/

BAŞAK

/

Haftalık

BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Haftaya kariyerinizle ilgili mücadele etmeniz gereken bazı konu ve olaylarla başlangıç yapabilirsiniz. Üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir süreç. Yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi doğru bir üslupla anlatmanız bazı yanlış anlaşılmaların önüne geçecektir. Hafta ortasından itibaren daha doğru ve anlaşılır bir iletişim kuracağınız zaman içerisinde olabileceksiniz.
24 Mayıs ve takip eden günlerde finansal kazanımlarınız ve ortaklaşa gelirlerinizle ilgili olumlu bazı gelişmeler söz konusu. Borçlarınızı ödeyebilir ya da alacaklarınızı temin edebilirsiniz. Bu hafta özellikle eğitim hayatıyla ilgilenen başaklar için önemli ve olumlu fırsatları değerlendirebileceği bir süreç. Yurtdışı projeleriniz ve seyahat fırsatlarınızın da artacağı bu günleri olumlu geçirmenizi tavsiye ederim. Yakın çevre ve akraba ilişkileriniz, iletişim trafiğiniz de bir o kadar yoğunlaşabilir.

25 Mayıs İkizler Burcunda Yeniay

Kariyer hayatınız ve aile içi iletişimlerinizde önemli bir aşama kaydetmeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızı yeniden şekillendirebilirler. Otoriter figürlerle olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Hayatınızda meydana gelecek olan değişimlere hazırlıklı olmanızda fayda var. İş değiştirmek, taşınmak, ev almak satmak gibi konular hayatınızda hız kazanabilir ve bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

ASTROMATİK