BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Parasal dengeler bu ay yerli yerine oturacak.

Jüpiter Uranüs karşıtlığı;

Finansal anlamda dengeleri bulmanız sizi zorlayabilir. Mart başında finansal ilişkilerinizde yaşadığınız her gerginlik kronikleşmiş geçmiş sorunların önünüze gelmesiyle ilişkilenebilir. Bu durumda borçlanmak ve kredi çekmek üzerine daha rahat fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Ani değişen ruhsal gerginlikler sizi farklı bir alana ve boyuta ulaştırabilir. Ruhunuzu iyileştirecek olan yeni şifa çalışmaları ve yardımlar alabilirsiniz.

4 Mart sonrası gelişen Venüs Retro’su;

Maddi kazanımlarınızı simgeleyen Venüs’ün Koç burcunda oluşu ve gerileme hareketine başlaması maddi kazanımlarınızda kayıp riskine dikkat çekmekte. Yeni maddi projelere karşı temkinli yaklaşın. Bu dönemde finansal ilişkilerinize dikkat edin. Eski borçlarınız ve ödemeleriniz yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Mars’ın 9 Mart tarihinden sonra sizin burcunuza geçişi;

Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile 9 Mart’tan itibaren eğitim hayatınız ve seyahatlerinizle ilgili bazı gerginlikler oluşabilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınızla olan ilişkilerde gerginlik yaratacak bazı durumlar oluşabilir. Bolca seyahat etmeniz gereken ekstra süreçlerle ilgilenebilirsiniz.

12 Mart tarihinde oluşacak olan Başak dolunayı;

Başak dolunayı ile aşk ve ilişkiler üzerine önemli kararlar verebilirsiniz. Hayatınıza yeni biri katılmak isterken, yürümeyen ilişkilerde kopuşlar olabilir. Kariyerden ve aile ilişkilerinizde de bazı beklentilerinizin sonuçlanması mümkün.

27 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Koç burcundaki Yeniay

Eğitim hayatınız ve seyahatlerinizle ilgili bazı gerginlikler oluşabilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınızla olan ilişkilerde gerginlik yaratacak bazı durumlar oluşabilir. Çevre ile ilgili bazı dedikodu gibi konular içerisinde kalmak zorunda olabilirsiniz. Kardeşlerinizin sorumluluğunu almak durumunda kalıp, onlardan da güzel destekler alabilirsiniz.

Önemli Tarihler:1-6-9-21-23-29 Mart Tarihleri

ASTROMATİK