BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay

Hayata dair önemli anlayış kalıpları kazanabilirsin. Hayata karşı olan bazı felsefi yaklaşımlarında değişiklikler olabilir. Genel yargıları değişebilir. Seyahatlerin ve uluslararası projelerin ile ilgili önemli fırsatlar ve sonuçlar yaşayabilirsin. Öğrenci olan Başaklar eğitim hayatıyla ilgili önemli seçimler yapmak durumunda kalabilirler. Din ve ahlaki öğretilere olan inancın farklı bir şekil alabilir. Her şeyin bir nedeni olduğu gibi bunu yaşamamın da bir nedeni varmış diyebilirsin. Önemli olan yaşadıklarını anlamlandırman.

5 Kasım Merkür Yay Burcunda

Ailen ve evine dair çözülmemiş bazı problemler yeniden gündeminde olabilir. Sorumluluklarına yeni bir çözüm yolu bulmak isteyebilirsin. Bu dönemde aile bağlarını iletişimle kuvvetlendirmen senin işlerini daha hızlandıracktır. Çünkü bu dönemde bazı yaklaşımları yanlış yorumlamaya yatkın olabilirsin. Sana anlayışsız davranılsa bile sen anlayışla karşılık ver. Yüksek tolerans ve hoşgörü gerçek insanın davranışıdır.

7 Kasım Venüs Akrep

Yakın çevre arkadaşlarınla iletişimlerin güçlenebilir. Kadınlar arası dayanışmanın önemi bu dönemde daha net anlaşılır. Yakın çevrendeki kadınlardan güçlü destekler görebileceğin bir zaman dilimi. Yeni bir eğitime başlayabilirsin. Sosyal medya aşkları bu dönemde gündeminde daha fazla yer tutabilir. Kısa süreli seyahat planları yapmak isteyebilirsin.

18 Kasım Akrep burcunda Yeniay

Kardeşlerin ve yakın çevren ile ilgili hayatında önemli gelişmeler olabilir. Aracını ve iletişim cihazlarınızı değiştirebilirsin. Hayatını şekillendirecek önemli bir konuşma fırsatı yakalayabilirsin. Yeni bir eğitim programına başlayabilir kendini geliştirebilirsin. Kısaca bu yeniay için diyoruz ki; Sen bembeyaz bir sayfa ol. Sana gelen, seninle olan herkesin rengi böylece ortaya çıkar.

ASTROMATİK