BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

4 Haziran Mars yengeç burcuna geçiş yapıyor.

Sosyal çevre ilişkilerinizin hayatınıza fazlasıyla yoğunluk ve renk getireceği bir dönem. Arkadaşlık ilişkilerinizde agresyon yaratacak konu ve olaylardan uzak durmalısınız. Gelecek planlarınız ve idealleriniz adına acele kararlar vermekten kaçınmalısınız. Yeni sosyal gruplar içinde bulunmanız gereken konular gündeme gelebilir. Yakın çevre ilişkilerinizde bilinçaltında bencillik yatan konularla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

6 Haziran Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak!

Hayatınıza yeni bir soluk geleceğini şimdiden söyleyebiliriz Hayatınızla ilgili yeni kararlar almaktan çekinmeyeceksiniz. Aşk hayatınıza dair problemlerinize yeni anlayış kalıpları belirleyebileceksiniz. Bu sebepten problem gördüğünüz ve eleştirdiğiniz konuların artık açıklığa kavuştuğunu görmek sizi huzurlu kılacaktır. Seyahatleriniz ve yakın çevre iletişimlerinizde yoğunlaşma söz konusu olabilir.

7 Haziran Merkür İkizler burcunda hareket edecek.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün İkizler Burcuna geçmesi sizler için çok önemli bir etken. Kariyerinizde önemli bir süreç başlıyor olacak. Bol bol iş görüşmeleri yapacağınız ve karşı tarafta ikna ediciliğinizle güç elde edebileceğiniz önemli bir süreç. Terfi edebilir ve yeni iş projelerinde önemli sorumluluklar edinebilirsiniz.

9 Haziranda Dolunay Yay burcunda!

Ev, aile ve yuva yerleşimlerinizde önemli kararlar alma zamanı. Ailenizde üstenmeniz gereken bazı sorumluluklar olabilir. Geçmişten süregelen bazı sorunlarla ilgili netlik kazanabilirsiniz. Yeni bir ev alabilir veya satabilirsiniz. Belki de hızlı bir taşınma işlemi söz konusu olabilir. Babanız veya aileniz ile mal varlıklarınızla ilgili önemli bir karar aşaması konuşmaları yapabilirsiniz.

24 Haziranda Yengeç Yeniay

Eğitim ve seyahat fırsatları hayatınızı şifalandırmanızı sağlayabilir. İletişim trafiğinizi bu tarihten sonra hızlanmasıyla yakın çevrenizle vakit geçirmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili önemli konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Kısa seyahat fırsatları ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Akrabalarınız ve yakın dostlarınızın ziyaretleri ile kariyerde ki yorgunluklarınız ve stresinizi dağıtabileceksiniz. Bu dönemde yeni haberler alarak önemli bazı şeyler öğrenebileceksiniz.

ASTROMATİK