BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Çalışkan Başak’lar için yeni bir ay başlıyor. Dolayısıyla geçtiğimiz ay burç değiştiren Jüpiter önümüzdeki bir yıl boyunca, size finansal açıdan bazı olumlu gelişmeler sunacak. Emeklerinizin karşılığını yavaş yavaş göreceksiniz Sevgili Başak’lar. Fakat ay ortaları gibi ani değişiklikler ya da zorlayıcı durumlar söz konusu olabilir. Hazırlıklı olunmasında fayda var. Ayın son günlerine doğru, aşk hayatınızda olumlu etkiler gözleniyor. Bu yeni bir aşk ya da yeni bir flört anlamına gelebilir. Sizi yenileyecek ve pozitif enerjiler verecek.

4 Ekim civarında şaibeli durumlar gündeme geliyor. Bazı kişilere kendinizi kanıtlamak ya da inandırmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak herkes sizi iyi tanıyor ve güveniyor.

Elinizdeki veriler ya da bilgiler sebebiyle insanların şüpheleri boşa çıkacak. 7 – 8 Ekim tarihlerinde sosyal hayatınız hareketleniyor. Bütçeniz zorlanmıyor; tam aksine finansal olarak rahatlıyorsunuz.

14 Ekim civarında, olayları doğal akışına bırakmak ya da biraz olsun sınırları aşmak yararlı olabilir. Son günlerde yaşanan olaylar sebebiyle duruma farklı bir yerden bakmanız gerekebilir. Bu süre zarfında bazı işlerinizde ufak tefek sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

18 Ekim civarında ise, kendinize dönebilir ve bazı şeyleri içsel olarak sorgulamaya başlayabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmak ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz.. Yakınlarınız ve aileniz sizin fikirlerinizi önemsiyor ve sizin arkanızdalar. 22 Ekim civarında, büyükleriniz ya da yakın akrabalarınızla ilişkileriniz samimiyet kazanabilir. Bu kişilerin tavsiyelerine kulak verin. Etrafınızdaki kadınlar ilginizi çekmek için daha fazla çaba sarf edebilir.

22 – 23 Ekim tarihlerinde eleştiriler ya da şikâyetler alabilirsiniz. 27 Ekim civarında ise kimse görmese de çok önemli başarılara imza atacaksınız. Tevazu göstermeye devam ediyorsunuz.nuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel