Astroloji

/

Burçlar

/

BAŞAK

BAŞAK 24 Ağustos - 23 Eylül

Son dakika değişiklikleri sebebiyle bazı şeyler aksayabilir. Kendinize dönebilir ve bazı şeyleri yeniden gözden geçirebilirsiniz. Yalnız kalmak ve iç sesinize kulak vermek iyi olabilir. Bu aralar aileniz veya evinizi paylaştığınız kişiler fikirlerinizi daha fazla dikkate alabilir.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Ev, aile, ülke, millet başlıklarının ön planda olduğu iki günün içindeyiz. Sabah saatlerinde abartılı olaylar ve aşırılıklar rahatsız edici sonuçlar doğurabilir. Öğle saatleri duygusal paylaşımlar, yaratıcılık gerektiren işler veya sanatsal uğraşlar ön planda olsa da, günün geri kalanı iki hafta Pazartesi günü yazdığımız gergin etkileri, stresli durumları, ilişkilerde anlaşmazlıkları, saldırganlıkları ve ufak tefek sakarlıkları ve kazaları akla getiriyor. Mars ve Pluto aşırı davranışları veya bizden beklenen ya da bizim bekleyeceğimiz aşırılıkları körükleyebilir. Ancak, diğerlerinin isteklerinin de farkına varırsak, zor şeyleri başarabileceğimiz enerjimiz olacak.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel