Astroloji

/

Burçlar

/

BALIK

/

Haftalık

BALIK 19 Şubat - 20 Mart

Haftaya ilişkilerinizle ilgili beklediğiniz gelişmelerin istekleriniz doğrultusunda olmadığını görerek başlayabilirsiniz. Bazı beklentilerinizin yüksek olması bu ilişkiye adapte olmanızı zorlaştırıyor olabilir. Partnerinizle her ne olursa olsun sadece ortak ve bir olma duygusu içerisinde olursanız kazanan taraf siz olursunuz. Ama uzlaşmaya çalışan taraf siz olmazsanız bazı yaralar yeniden ortaya çıkabilir dikkat.

Bununla birlikte aile içerisinde sağlık sorunları oluşabilir. Ebeveynlerinizin yanında olmalısınız. Kariyer hayatınızda rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan bazı fırsatlar oluşabilir. Bunları değerlendirerek üstlerinizin takdirini kazanabileceksiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay
Heyecanlarınızı artıran önemli olaylar gündemde. Gizli bir heyecan ve önemli bir aşk gündeminizde olabilir. Sevgi ilişkilerinde var olan rekabetlere karşı önlem alabilirsiniz. Gizli oluşumlar hayatınızda a-denge oluşturma noktasına gelebilir. Bu süreçte gizlilik önemli bir diplomasi yöntemi olabilir. Bunun yanında borçlar ödemeler ve finansal konularınız gündemde olacak. Bazı borçlarınızı ödeyebilecek yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal ve hukuki zor meselelerinize çözümler bulabileceksiniz.

Haftanın mottosu:

Başarısızlığa karşı tutumunuz, başarısızlıktan sonraki davranışınızı belirler.

Hayat bisiklet sürmeye benzer. Dengeyi korumak için ilerlemek gerekir.