BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart

Balık

Sevgili balıklar, Haziran ayı sizlere uzun süre sıkıntılı olduğunuz iş ve kariyer alanınızda büyük değişmeler ve ilerlemeler sağlayacak. Burcunuzda bulunan Neptün ve Jüpiter ikilisinin desteği ile iş yaşamınınız da aşamadığınız zorlukları daha rahat aşabilecek ve kendinize yeni iş alanları bulabileceksiniz. Özellikle 13 Haziran'a kadar olan bu şanslı zaman dilimini iş ile ilgili konularınızda ilerleme kaydetmek için kullanabilirsiniz. İş değişimi yaşamak isteyenler için 15 Haziran sonrasını kullanmak daha iyi sonuçlar verebilir.

13 Haziran İkizler burcunda saat 22.00’ de bir Yeniay gerçekleşiyor.
(Ay 22° İkizler, Güneş 22° İkizler)

Yeni ay sizlerin 4. eviniz olan; ev, tadilat taşınma, yer değişikliği gibi konularda bir takım düzenlemeler yapmanız için en uygun zamanlardır. Özellikle gayrimenkul alımları, vergi ve borçlanmaların daha ön plana çıkacağı bir süreç. Aile bireyleriyle ilgili bir takım sorumluluklar yüklenmeniz gerekebilir. Ev alım ve satım konusunda belli bir girişim yapmak istiyorsanız bu dönem için çok iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Yine aynı şekilde kariyeriniz aksanında da yakalanacak fırsatlar sizi bekliyor olacak. Özellikle 13-14-15 Haziran tarihlerinde sözleşmeler yapmak ve projelerinizi başlatmak için oldukça uygun tarihlerdir. İlişkiler konusunda özellikle aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalara karşı dikkatli olmalı ve herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız. Dışarıdan ailenizin yönetmek isteyen kişilere karşı da kulağınızı kapatmanız faydanıza olacaktır.

28 Haziran Oğlak burcunda 08.00’de Dolunay gerçekleşiyor ve Güneş Satürn karşıtlığı tetikleniyor.
(Ay 6° Oğlak, Güneş 6° Yengeç)

Dolunay sizin 11. eviniz olan ilişkiler ve arkadaşlıklar konusunda bir takım değişimler getirecek ve özellikle yeni arkadaşlar edinmek isteyecek ve çevrenizi de bu anlamda genişletmek isteyeceksiniz. Yine bazı hedeflerinizi gerçekleştirmek adına mükemmel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için bir takım sanatsal faaliyetler ve hobilere yönelmek hatta bu dönemde kendi işinizi dahi kurmak isteyebilirsiniz. Bu kadarını da yapamam diyorsanız eğer ben de size bu şansların bir daha elinize geçemeyeceğini hatırlatabilirim.

27 Haziran Mars geri gidiyor 00.04 Mars 09° Kova burcunda-27 Ağustosa kadar.

Sizin 12. eviniz olan alanda bir takım değişimler yaşayabilir dargın olduğunuz biriyle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Bu dargınlığın sebebini araştırmak neden bu kadar uzadığını bilmek isteyebilirsiniz. Kısacası hayatınıza yeni bir yön vermek amacıyla kötü ve hayatınıza yük olan tüm negatif duygular yaşatan insanları artık hayatınızdan çıkartmaya başlıyor ve çevrenizde büyük bir ayıklama yoluna gidiyorsunuz. Ayrıca bu dönemde partnerinizin sizden uzun süre sakladığı bir olay ile de yüzleşmeniz mümkün. Özetle Haziran ayı sizlere yaşamınızın her alanında yenilikler yaşatmaya kararlı.

 

ASTROMATİK