BALIK BURCU 19 Şubat - 20 Mart

Balık

Sevgili balıklar, her şeyden önce bu ay bazı konulara sabır göstermeniz ve daha fazla inisiyatif kullanmanız gereken bir ay olabilir. Özellikle Ağustos'un ilk on günü kendinizi başkalarına anlatırken daha sakin bir dil kullanmanızı ve fazlasıyla hoşgörülü olmanızı öneriyoruz. Çünkü gökyüzü sizi Ay’ın ilk yarısı iletişimlerinizde ve ilişkilerinizde istemediğiniz bazı konuların arasında kalabileceğiniz konusunda uyarıyor. Özel ilişkilerde ve sevgiden yana şansınızın bir hâyli yüksek olacağı etkiler devrede. Bu dönemde çekiciliğinizin yüksek olmasıyla birlikte ilk yarıda yeni aşklar kapınızı çalabilir ve bir ilişkiye doğru yönelebilirsiniz. Yaşamınızda üzerinizde olan yük olan sorumluluklardan bir an önce kurtulma isteğiyle görevleri bir çırpıda bitirmek ve rahatınıza kavuşmak isteyebilirsiniz. Yaşamınızı maddi yönden iyileştirme isteği ile açtığınız her kapı size bol kazançlar getirebilir. Burada önemli olan sadece hangi kapıya yönelmek istediğiniz olacaktır. Sizler ne istediğinizi biliyor olmanın bilincinde hareket ederseniz karşınıza çıkan kapılar da o derece doğru olacaktır. Ayın ortasından itibaren özel bir kişi sizi yönlenmenizi sağlayacaktır. Burada kalbinizin sesini dinlemeniz büyük önem arzediyor. Venüs’ün konumuyla birlikte şu ana kadar beklemiş olduğunuz ne varsa tek tek önünüze gelebilir. Bekleyin ve hazır olun.

7 Ağustos Venüs terazi burcunda.

Venüs'ün rahat ettiği bir burç olan Terazi burcuna geçişi ile birlikte sizi olduğunuzdan da farklı gösterebilecek enerjinizi daha da güzelleştirecek bir etkileşim söz konusu. Özellikle aşk ve ilişkilerden yana yalnız olan balık burçları için gayet iyi bir konum. Bu dönemde karşılarına çıkan kişileri daha bir dikkatle incelemeliler.

11 Ağustos aslan burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor.

Yaşamınızda bir sorun haline gelmiş ve şu ana kadar çözülmeyi bekleyen finansal bir soruna kalıcı çözümler bulabilir ve finansal ortaklıklarla ilgili yeni bir girişimin başlangıcını yapabilirsiniz.

13 Ağustos Mars gerilemeye devam ederek oğlak burcuna geçiş yapıyor.

Bu konum sizleri sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizden yana etkiliyor olacak. Özellikle geçmişte sosyal çevre bağlantılarınızla ilgili sorunlar yaşamış ve bugüne kadar çözüme kavuşturulmamış ise bugünden sonra hiç de öyle kalacak gibi gözükmüyor. Yaşadığınız olaylar sizleri çözüm yoluna doğru ilerletmekte.

26 Ağustos Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor.

İlişkiler, iletişimler ve ortaklıklar gündeminizden hiç düşmeyebilir. Hayatınızda kontrolü ele almak isteyeceğiniz ve karşı taraf üzerinde güçlü olduğunuzu ispat edeceğiniz yeni başlangıçlara adım attıracak güçlü bir dolunay etkisi bulunmakta.