Astroloji

/

Burçlar

/

ASLAN

/

Haftalık

ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Haftaya ailevi ilişkilerinizde oluşan bazı problemlerle başlıyor olabilirsiniz. Ev, gayrimenkul gibi konularda da bazı anlaşmazlıklar ve fikir çatışmaları oluşabilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili de aranızda bazı sürtüşmeler de denge bulmalısınız. Anlatmak istediklerinizi net bir şekilde ifade etmelisiniz. İletişimsel anlamda bazı problemlerin üstesinden gelmeniz burada atlatmanız gereken krize bağlı. Aile üyelerinin hayatlarındaki gelişmeler, evinize taşınan kişiler, ev alım satımı, kiralama, kiracı bulma anlamında şanslar ve fırsatlar mutluluk nedenleriniz olabilir.

20 Ekim civarında Hayalinizde evi veya arabayı alabilir, evinizi ya da başka bir gayrimenkulünüzü satabilirsiniz. Ev Kiralama veya tam istediğiniz gibi aynı ortamı paylaşacak bir ev arkadaşı bulabilirsiniz.

19 Ekim Terazi Yeniay
Bu dönemde tüm iletişim kanallarınız açık ve esnekliğinizi koruyor olacaksınız, ama her anlamda ilerleme beklemeniz de normal. Çıkılacak seyahatler keyifli geçebilir, yeni arkadaşlıklara ve çevrelere zemin hazırlayabilir. Sosyal çevreniz değişebilir yeni insanlar hayatınıza dahil olabilir.

Haftanın Mottosu:

Alışılmadık risklere istekli değilseniz, sıradanlığa razı gelmek zorundasınız.

Hayat bisiklet sürmeye benzer. Dengeyi korumak için ilerlemek gerekir.