ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

5 Ekim Koç Dolunayı

Yakın çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeni açılımlar meydana gelecek. Kardeşlerinizin hayatıyla ilgili önemli konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili oluşan değişimlere yardımcı olmanız gerekebilir. Haberleşme ve iletişim trafiğiniz artabilir. Geçmişinizde merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Projelerinizle ve yakın çevre desteğinizle başarılı işlere adım atacağınıza inanmalısınız. Hayata karşı bakış açınız değişebilir. Kendinize yeni bir yol çizmeniz gereken bir zaman dilimi olacaktır. Eğitim hayatınız ve yükseköğreniminizi ilgilendiren konularda kadersel temalı seçimlerle ilgilenebilirsiniz. Seyahat planlarınızda sizin için önem arz edecek konuları deneyimleyebilirsiniz. Bu alanlardan yeni insanlarla tanışabilir hayatınızı yeni başlangıçlara sürükleyebilirsiniz.

10 Ekim Jüpiter Akrep Burcunda

Uzun zamandır beklediğiniz bir ev-alım satım işlemleri ya da anneniz babanız ile alakalı önemli konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Taşınma ya da evde bazı tadilat ile ilgili konular gündeminizde olması söz konusu. Babanın, eşinizin veya yakın çevre dostlarınızın sorunları ya da sorumlulukları hayatınızda öncelik kazanabilir.

14 Ekim Venüs Terazi

Hafta ortasından itibaren ikili ilişkilerinizde önemli iletişimler kurulabilirsiniz. Haberleşme trafiğiniz yoğunlaşırken aşk ve ilişkilerde soru işareti olan konular çözüme kavuşabilir. Kendinizi yenilemek ve artık geçmişten kopmak isteyeceksiniz. Bunu bu hafta en güçlü şekilde başarmalısınız.

19 Ekim Terazi Yeniay

Bu dönemde tüm iletişim kanallarınız açık ve esnekliğinizi koruyor olacaksınız, ama her anlamda ilerleme beklemeniz de normal. Çıkılacak seyahatler keyifli geçebilir, yeni arkadaşlıklara ve çevrelere zemin hazırlayabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişebilir yeni insanlar hayatınıza dâhil olabilir. Aşk ve ilişkilerden yana yeni birliktelikler söz konusu olabilir.

22 Ekim Mars Terazi

Çalışma şartlarınız gündeme gelerek yeni bir arayışa girmek isteyebilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizdeki yanlış anlaşılmalar gündeminizi yoğun tutabilir. Sorumluluklarınızın artışı ya da çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bazı gerginlikler sizi hızlı karar vermeye itebilir. Daha sakin ve olayların akışını anlayarak hareket etmenizde fayda var.

ASTROMATİK