ASLAN 23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan’lar son dakika gelişmelerinden haz etmeyen burçlardır. Ancak bu ayın ortalarında, ani değişiklikler sizi bulabilir. Ay sonlarında ise gizli bir bilgi ortaya çıkabilir ve zor durumda kalabilirsiniz. Fakat yine de bunun sonucu olarak pek çok şey lehinize işleyebilir. Ayın ilk günlerinde takım çalışmaları ön plana çıkıyor. Aktif olarak katılım göstermeniz beğenileri artıracaktır. Ancak kendinizi fazla kaptırmamalı ve egonuza yenik düşmemelisiniz. Adil olmalısınız!

7 Ekim civarında, aşk hayatınızda enerjiler yükseliyor. Yeni tecrübelere açıksınız. 10 - 12 Ekim tarihlerinde motivasyonunuz biraz düşebilir ve sizi üzen durumlar söz konusu olabilir.

16 Ekim tarihinde stratejik girişimlerde bulunup, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ancak, yeterince hazır değilseniz, harekete geçmeyin. Aksi takdirde mahcup olabilirsiniz.

18 -19 Ekim civarında ise, kritik görüşmeler, diyaloglar ya da anlaşmalar gündeme gelebilir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanacağınız günler. İmajınız yükselişe geçmişken, bazı görüşmeleri organize etmek yerinde olur. 24 Ekim civarında, Aslan’lar için lale devri başlıyor. Geleceğinize yönelik yeni planlar yapabilirsiniz.

Aylık burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel