ASLAN BURCU 23 Temmuz - 23 Ağustos

Aslan

Sevgili aslanlar, bu ay sizler için önemli bir zaman dilimi olacak. Temmuz ayında oldukça yoruldunuz. Haziranda da bazı şeyler hep olacakken son dakika sizin aleyhinize döndü. Artık bu konularla ilgili biraz rahat nefes alma zamanınız geldi. İş projelerinizde önemli sonuçlanmalar ve önemli kazanımlar kendini gösteriyor olacak. Bununla birlikte doğacak olan önemli fırsatlara karşılık siz de fazlasıyla girişimci davranıyor olacaksınız. Mars'ın kova burcunda olması sizleri ikili ilişkilerde daha mücadeleci olmaya ve bencillik savaşlarına iterken ağustos ortalarına kadar aynı zamanda kazalara ve sakarlıklara karşı da dikkatli olmanız konusunda uyarıyor. Hali hazırda sizin burcunuzda gerileyen bir Merkür ile Ağustos ayına başladığınızı unutmamalısınız. Merkür gerilemesi demek sizler için kaçan fırsatlar ve eski işlerinizin derlenip toplanması demek. Belki zamanında gururunuzdan yıktığınız şeyleri inşa edebilme fırsatı demek olduğunu gözden kaçırmayın. Bu ay sosyal çevrenizden ve akrabalık ilişkilerinizden maddi anlamda özel destekler bulabileceksiniz. Özellikle 11 Ağustos güneş tutulması sonrasında hayat, sizlere yeni bir başlangıç yapma fırsatı veriyor olacak.

11 Ağustos aslan burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor.

İlişkililerinizle ilgili önemli konular ve sorumluluklar gündeme gelebilir. Var olan ilişiklerinizde yeni aşamalar kaydedebilirsiniz. Evlenme veya evliliğiniz ile ilgili bazı farkındalıklar söz konusu olabilir. Kariyerinizde yakalayacağınız yeni gelişmeler sizin toplum içinde daha fazla statü ve saygınlık kazanmanıza vesile olacak aynı zamanda da finansal kazanımlarınızın artmasını sağlayacaktır. Hiç beklemediğiniz bir zamanda sürpriz haberler alabilirsiniz. Alacağınız haberlerle birlikte planlarınızı da değiştirmeniz gerekebilir.

13 Ağustos Mars gerilemeye devam ederek oğlak burcuna geçiş yapıyor.

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz yoğun bir şekilde gündem oluşturacaktır. Yakın arkadaşlıklarınızla aranızda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir ve kendinizi sürekli anlatmak durumunda kalabilirsiniz. Yine arkadaşlıklarınızla aranızda karşılıksız yardımlaşmanın önemi anlaşılabilir ve yaptığınız fedakarlıklar daha iyi görülebilir.

26 Ağustos Balık burcunda dolunay gerçekleşiyor.

Borçlarınız ve ödemelerinizle ile ilgili bazı sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Uzun vadeli ve köklü sorunların artık sonuna gelindiğini söyleyebiliriz. Ya da bu tarz konular yeni bir boyut kazanabilir. Alacaklarınızı tahsil etmek durumunda kalabilirsiniz. Bir süredir duygusal anlamda kendinizi oldukça hırpalamış hissediyorsanız bu durumla ilgili önemli bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

7 Ağustos Venüs terazi burcuna geçiş yapıyor.

Sizlere iş ve çalışma hayatı konusunda yenilikler getirecek olan bu geçiş ile birlikte kendinizi daha net ifade edebileceğiniz proje fırsatları ile karşılaşabilir, önemli bir iş projenizi sonlandırabilirsiniz. Büyük bir başarı sizleri bekliyor. Yeter ki bu döneme kadar gereken tüm hazırlıkları yapmış olun.