Astroloji

/

Burçlar

/

AKREP

/

Haftalık

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Çalışma ortamınız ve sorumluluklarınızda değişim!

Haftaya Koç Burcunda oluşan yeniay ile başlıyoruz. Yeniay iş hayatınızı ve çalışma şartlarınızı önemli ölçüde farklılık katacak gibi görünüyor. Çalışma şekliniz ve rutinlerinizi değiştirebilirsiniz ya da zorunda kalabilirsiniz. Bazı rutin iş yükleri ekstra çalışmanıza neden olabilir. İş arkadaşlarınız değişebilir, gündelik hayatınızı şekillendiren kişilere yenileri de eklenebilir. Eski çalışma arkadaşlarınız ile ilgilide önemli bazı gelişmeler meydana gelebilir. Yeniden bir arada çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Ya da iş hayatınızda eski problemlerinizin yenide gün yüzüne çıkması sizi rahatsız edebilir. Çalışma hayatınızda artık önemli bir yenilik yapmak istiyorsunuz ve bunu gerçekleştirmek için önemli hazırlık süreçlerinden geçmeniz gerekiyor. Bu hafta bu hazırlık süreçlerinin oluşumu söz konusu olurken, önünüze çıkan fırsatları da değerlendirmenizde fayda var. İkili ilişkilerinizde 30-31 Mart tarihlerine dikkat etmelisiniz karşı taraftan sert ve agresyon içeren bazı yaklaşımlara maruz kalabilrisiniz.27 ve 28 Mart civarında aşk enerjisinin güzelliği size kendinizi çok iyi hissettirebilir. Bazı planlarınız içinde yüksek harcamalardan kaçınmalısınız. Planlarınızı daha makul harcamalar üzerinden yapmalısınız

28 Mart Koç Yeniay’ında hayatınızdaki gündem maddeleri neler olabilir?

• Çalışma ortamınızda bazı değişimler size ekstra sorumluluklar getirebilir.
• Sağlığınız ve alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirebileceğiniz, beslenme ve egzersiz düzeninize yeni bir dönem getirebileceğiniz bir yeniay.
• Çalışanlarınız var ise onlarla ilgili bir revizyon yapılması mümkün.
• Günlük rutin işleriniz veya evcil hayvanlarınız var ise onların bakımları ile alakalı durumlar ekstra size yüklenebilir.
• Yüksek tansiyon, iltihap, ateş vb. konulara ayrıca özen gösterin.

HAFTANIN MOTTOSU:
YAŞAM CESURLARI SEVER! İyi ve doğru şeyler yaptığınız zaman yaşamak öyle güzel ki…

ASTROMATİK