Astroloji

/

Burçlar

/

AKREP

/

Haftalık

AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Bu hafta aşk hayatınızla ilgili hareketli ve romantik bir süreci beraberinde getirirken bazı konularda ise kendi kararlarınızı karşı tarafa diretmek ve üzerinde hakimiyet kurmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda vermiş olduğunuz tüm mücadeleler artık başka bir boyutta ve bambaşka bir şekilde hayatınızda yer edecek gibi gözüküyor. Duygusal gerçekler bu süreçte daha net ve görünür bir şekilde ortada olacaktır. Sizde düşüncelerinizi ve duygularınızı artık bu yönde gizlemek istemeyecek ve bir an önce söylemek güdüsünde hareket edeceksiniz. Ekstra finansal harcamalarınız ve hobileriniz, beğenileriniz, arzu ve istekleriniz doğrultusunda yapacağınız harcamalar size hesapladığınızdan daha pahalıya mâl olabilir. Burada dikkat edeceğiniz nokta alışverişlerde kandırılma, unutkanlık, yanlış ücretleri hesaba geçmek gibi konular üzerine olacaktır.

Yakın çevrenizle olan iletişimlerinizi düzenleme yoluna giderek gerçek arkadaşlarınızın kim olup kim olmadığına bakacak, uzun süreli ve kalıcı birliktelikler inşa etme yolunda ilişkilerinizi sağlamlaştırmak isteyeceksiniz. Hafta ortasından itibaren bu anlamda ikili ilişkiler ve iletişim sizin için önem kazanıyor olacak. Hafta sonuna doğru ise sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde finansal sorunlar yüzünden adını koyamadığınız fakat güçlü bir şekilde hissettiğiniz bazı şüphelerin peşinden gidebilir ve neyin ne olduğunu daha bilmeden yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek söylemlerde bulunabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu gibi konularda gerçekliğinden emin olduğunuz şeylerin peşinden gitmeniz ve şüpheli konularda bilgi sahibi olduktan sonra konuşmanız olacaktır.

Haftanın Mottosu:

“Bugün yüzleşemediğiniz şeyler daha sonra tekrar karşınıza çıkar, genellikle de başlangıçtaki şartlardan iki kat daha zor bir şekilde."