AKREP 24 Ekim - 22 Kasım

Sevgili Akrepler, şubat ayına başlarken uzun zamandır çözüme kavuşturmak istediğiniz kariyeriniz ile ilgili konuda giriş yapıyorsunuz. Finansal ve ekonomik anlamda kendinizi toparlayacağınız ve borçlarınızı kapatabileceğiniz fırsatlarla dolu bir şubat ayı içinde olduğunuzu unutmayın.

31 Ocak'ta Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile sizlere kariyerinizde özel ve önemli başlangıçlar yapabileceğinizin mesajını veriyor. Bu durumda gözünüzü her yerde açık tutmanız, önünüze gelen fırsatları daha kolay görmenizi sağlayacaktır. Patronunuzdan işle ilgili bir terfi veya zam istemek içinde ideal bir zamandır. Fakat özellikle şunu bilmeniz gerekiyor: Bu ay ki gezegen etkileri sizleri kariyer anlamında adeta başarıya zorlamak istercesine arkanızdan güçlü bir şekilde destekliyor ve sizin bunu görmeniz için sizi kadersel yol ayırımlarına kadar getiriyor. Ancak sizler ne istediğinizi bilirseniz o derece başarılı olabileceksiniz. Ama bunun için gerçekten kararlı olmanız ve ne yapmak istediğinizi çok iyi belirlemeniz gerekir.

15 Şubat'ta kova burcunda gerçekleşecek güneş tutulması ile içsel anlamda güven anlayışınız tamamen yön değiştirecek. Bu zamanda aile büyüklerinizle ilgili güven sorunu yaşayıp, hayatı tekrardan sorgulayacağınız bir dönem olabilir. Ebeveynlerinizle ilgili devam eden sorunlarla tamamen yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ev, aile, yuva yerleşimlerinizde bir takım değişiklikler meydana gelebilir. Sahip olduğunuz değerleri kaybetme korkusuyla yüzleşebilirsiniz. Gayrimenkulleriniz ve kazanımlarınızla ilgili bazı değişimler meydana gelebilir. Taşınmak ve yer değiştirmek konuları da ayrıca gündeminizde olabilir. Eşinizle ya da ev arkadaşınızla yollarınızı ayırma kararı alabilir, hayatınıza yeni bir kişiyi dahil edebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars’ın Ay içinde yay burcunda olması sizi ekonomik koşullar açısından yeni çözümler bulmanız gerektiği konusunda uyarıyor. Buna dikkat etmeli ve kontrollü harcamalar içinde bulunmalısınız. Partnerinizin finansal kaynakları ile geçmişinizden gelen borçlarınız ya da vergileriniz ile ilgili birtakım hukuksal konularla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz.20 Şubat Güneşin Balık burcuna geçmesi ile Mars arasında gerçekleşecek olumsuz açı sizi aşk ve ilişkiler konusunda yada otorite figürleri ile aranızdaki ilişkilerinizi oldukça zorlayabilecek. Birtakım süregelen problemleri Şubat ayının ilk 15 günlük diliminde çözmenizi öneririm.

ASTROMATİK