AKREP BURCU 24 Ekim - 22 Kasım

Akrep

Sevgili Akrepler; Yakın çevre iletişimleriniz yoğunlaşıyor. İletişimsel anlamda önemli bir güç dengesi oluşturacaksınız. Yakın çevrenizin hayatınıza olan destekleri ile önemli ivmeler kat edebileceksiniz. Kısa seyahatlerinizin ve yazışmalarınızın artacağı, yakın çevrenizde popülaritenizin yüksek olacağı bu dönemin keyfini çıkartın. Alacağınız haberler sizi önemli sorumluluklara doğru itecektir. Dil veya spritüal eğitimlere başlayabilirsiniz. Alacağınız bu sorumluluklar ve eğitimler kariyerde önemli bir ivme yakalamanızı sağlayacaktır. Hırsızlıklara ve kazalara bu ay özellikle dikkat etmelisiniz.

Sevgili akrepler 13 Haziran İkizler burcunda saat 22.00’ de bir Yeniay gerçekleşiyor.
(Ay 22° İkizler, Güneş 22° İkizler)

Sizin sekizinci evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ay finansal ve ekonomik koşullarınız, eşinizin parası ve ödemeler ayrıca hukukla ilgili işlerde bir takım gelişmeler ve ilerlemeler olabileceğini vurgulamakta. Yine maddi konularda hırsla hareket etmemeniz gerektiği, işleri oluruna bıraktığınız sürece daha büyük gelişmeler kaydedeceğinizi göstermekte. Ayrıca yakın çevre ile aranızda bazı finansal kaynaklar yüzünden tartışmalar çıkabileceği de gözüküyor. Hukuksal ya da vergi borçlarınız ile ilgili bir takım sorunlarınız var ise bunları yapılandırma, tamamlama gibi bir düzenlemeye gidebileceksiniz.

28 Haziran Oğlak burcunda 08.00’de Dolunay gerçekleşiyor ve Güneş Satürn karşıtlığı tetikleniyor.
(Ay 6° Oğlak, Güneş 6° Yengeç)

Bu Dolunay sizin üçüncü eviniz olan yakın çevre arkadaşlar, akrabalar, kuzenler kardeşler ile ilgili bir takım konularda ani gelişmeler yaşayacağınızı ve iletişimsel konuların daha ön plana çıkacağını gösteriyor. Hakkınızda çıkan bazı dedikodular ile yüzleşebilir, kendinizle ve yaşam ile ilgili daha radikal kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde yakın çevrenizden özellikle bayan figürlerinden büyük destekler alabilir iletişimsel konularda onların yardımına muhtaç olabilirsiniz. Ayrıca eğitim alanında kendilerini geliştiren akrepler için hızlı kararlar almaları gereken bir süreç başlayabilir. Sözleşmelerinizi yaparken çok dikkat etmeli gerekirse mevzuat ve kanun bilen birilerinden danışmanlık almanızı tavsiye edebiliriz.

27 Haziran Mars geri gidiyor 00.04 Mars 09° Kova burcunda-27 Ağustosa kadar.

Sizin dördüncü evinizde oluşacak bu durum aile, yuva, taşınma gibi konuları gündeme getirerek burada bir takım konuları değiştirmeye çalışacaktır. Ayın ilk yarısı özellikle hem ev hem aile hem de özel ilişkilerde mükemmel bir zaman dilimi. Özellikle 12 ve13 Haziran doğru değerlendirilmesi gereken günler olarak görülmekte. Bekâr olan akrepler bu zamanda doğru bir karar alabilirlerse değişime karşı önlerindeki en büyük zinciri kırmış olabilecekler. Kısacası Haziran ayı sizler için güçlü olunması gereken ve bir o kadar da değişikliğe açık yenilikçi etkiler barındırmakta.

 

ASTROMATİK