YENGEÇ BURCU
YENGEÇ BURCU

Yengeç ve Yengeç burçlarının uyumu

Yengeç-Yengeç fiziksel çekim olarak hiç bir problem olmamasına rağmen, duygusal yaşamda ciddi anlamda problemler yaşamaya aday bir çifttir. Aslında büyük benzerlikleri olmasına rağmen, her iki tarafın da aşırı kırılganlığı, hassaslığı ve duygusal detaylara verdiği önem, huzursuzlukların doğmasına neden olabilir. Bu ikilinin ilişkiyi yürütebilmek için, birbirilerini çok iyi anlamaya ve anlayışı çok yüksek tutmaya ihtiyaçları vardır. Bu ilişki içinde karşı taraftakini sakinleştirmeyi ve endişelerinden arındırmayı öğrenmek temel gereksinimdir.

Aslında bu ikili gerçek romantizmi yaratmakta ve birbirlerinin duygusal ihtiyaçlarını anlayarak, tatmin etmekde ustadırlar. Duygusallığın ve şefkatin yoğun şekilde egemen olduğu bu ilişki, aslında bir ebeveyn çocuk bağlantısı gibidir. İki taraf da birbirini korumayı çok istediği için, kısıtlamaların ortaya çıkması da normaldir.

Yengeç ve Yengeç cinsellikte birbirleriyle oldukça uyumludur. Duygusallık olmadan cinsellik yaşamak istemeyen bu ikili, seks hayatlarını da yoğun bir romantizm içinde yaşarlar. Duyarlılık, empati ve nezaket cinsellikte en belirgin davranış biçimleri olarak ortaya çıkar.