YENGEÇ BURCU
BALIK BURCU

Yengeç ve Balık burçlarının uyumu

Balık ve Yengeç ikilisi Su grubu burçlar olduğu için, ikisinin de yaşamında duyguların rolü çok büyüktür. Yaşamlarının her alanında elele, karşılıklı duyarlılık geliştirerek ilerlemeleri son derece doğaldır. Bu mutlu beraberlik, duygusal yaşamın getirdiği tatminler üzerine kurulmuştur. Ancak duygular öldüğü zaman bitebilecek bir beraberlik olarak nitelendirilebilir.

Zodyak’ta doğal ve uyumlu bir etkileşim içinde bulunan bu çiftin ortak yaşamlarında da duygular ve sevgi hakimdir. Her ikisi de sezgilerinden etkilenmeye açık bir yapıda olduğu için, kimi zaman somut kanıtları olmayan problemler arada huzursuzlukların yaşanmasına neden olabilir. Yine de gerekli olan karşılıklı güven oluşturulduğunda, ömür boyu devam edecek bir ilişkidir.

Balık ve Yengeç, cinsellikte de son derece uyumludur. Kendi duygusallıklarının karşılığını bulabilecekleri bir eşle beraber olmak, tabu olarak nitelendirilebilecek bir takım kuralların bile yıkılmasına neden olabilir. Zengin bir hayal dünyasına sahip bu çiftin cinsel yaşamları fantazilere de açıktır.