YAY BURCU
YAY BURCU

Yay ve Yay burçlarının uyumu

Araştırmayı, macerayı ve bağımsızlığı seven bu ikili, ilişkileri boyunca çok eğlenirler. Yay ve Yay ilişkisinde, iki taraf da fazla talepkar olmadığı için, sözlerin verilmesi ya da yerine getirilmesi gibi şartlar yoktur. Heyacan arayışı, değişiklik ihtiyacı, iki tarafın da farklı yönlere kanalize olmasına ve ilişkinin dağılmasına neden olabilir. Her ne kadar iki taraf da açık sözlülüğü savunsa da, karşılıklı kırıcı davranışlar da kaçınılmaz olacaktır.

Yay ve Yay ilişkisindeki en büyük sorun, yaşamın gereksinimleri karşısında her iki tarafın da hazırlıksızlığıdır. Gününü gün etmeyi seven bu ikili, sorumlulukarı minimize ettikleri için, karşılaştıkları problemlerde de birbirlerini suçlayarak, anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Aslında bir denge ve sistem yaratılabildiği takdirde, uzun zaman devam edebilecek bir ilişkidir.

Yay ve Yay ilişkisinde cinsellik temel konulardan birisi değildir. Ateş elementinin yarattığı sıcaklık ile, bir çekim yaşanacağı muhakkaktır. Ama çifte standartlara yatkın oldukları için, eşlerinden sadakat beklerken, diğer yandan kendileri her türlü macerayı da yaşamaya eğilimlidirler.