TERAZİ BURCU
TERAZİ BURCU

Terazi ve Terazi burçlarının uyumu

Terazi ve Terazi ikilisi Zodyak içinde oldukça iyi anlaşabilen bir çift olacaktır. Her iki tarafın da aşka ve sevgiye verdiği önem, yaşamdaki tüm önceliklerin yerini alacaktır. Sosyal olarak çok iyi anlaşan ve ortak noktalar yakalayarak, gelişebilecek bu çift, arkadaş ve dost toplantılarının vazgeçilmez ikilisidir. Sanata, yaratıcılığa ve güzelliklere duydukları saygı, ev yaşamlarına da yansıyarak, çok hoş bir mekanın doğmasına neden olacaktır.

Terazi kişisel gelişmini tamamlayabilmek için diğer insanlarla birarada olmaya, paylaşımlar yaşamaya ihtiyaç duyar. Bu eşini ya da partnerini ihmal edeceği anlamına gelmez. Bu ihtiyacını en iyi anlayabilecek yine bir Terazi eşdir. Bu ilişkide en önemli problem, aşırı para harcamaya yatkınlıktan kaynaklanan finansal sorunlarla alakalı olacaktır.

Terazi ve Terazi ikilisi yoğun duygusal paylaşımın doğal uzantısı olarak, cinsellikte de son derece iyi anlaşırlar. Yumuşak ama tutkulu bir cinsellik yaşamaya ihtiyaç duyan Terazi, partnerinden tam bir doyum elde edebilecektir.