TERAZİ BURCU
OĞLAK BURCU

Terazi ve Oğlak burçlarının uyumu

Terazi ve oğlak arasındaki kaçınılmaz fiziksel çekim bu ikilinin biraraya gelmesinin en büyük nedenidir. Ancak Oğlak’ın aşırı cidddiyeti, aşka zaman ayırmaktaki cimriliği, Terazi’nin aşk yaşamındaki kutsal beklentileriyle biraraya geldiğinde, içinde çıkılamaz bir anlaşmazlığın yaşanması da mümkündür. Ancak karşılıklı anlayış ve özveri sayesinde, toplumsal değer yargılarının da etkisiyle bu ikilinin kalıcı bir birliktelik oluşturması mümkün olacaktır.

Zodyak’ta zorlayıcı bir etkileşim içinde bulunan Öncü nitelikteki Oğlak ve Terazi’nin en büyük ortak noktaları sosyal statüye ve toplumsal yaşama verdikleri önemdir. Bu alanda edinilen ortak bir amaç, ilişkinin uzun süreli olmasında büyük bir role sahiptir.

Oğlak ve Terazi gündelik yaşamdaki çekişmelere rağmen, cinsel hayatta ideal partnerlerdir. Aşka düşkün Terazi ile bedensel hazları iyi tanıyan Oğlak, yoğun ve doyurucu bir cinsel yaşama sahip olurlar. Ancak kimi zaman Oğlak’ın ihmalkar davranışları, bu rutinin aksamasına ve Terazi’nin kendini yalnız hissetmesine neden olabilir.