TERAZİ BURCU
AKREP BURCU

Terazi ve Akrep burçlarının uyumu

İlişkinin ilk aşamalarında duygusal ve ihtiraslı yapısı nedeniyle, Akrep’in aradığı eş olduğunu sanabilen Terazi, kısa bir zaman sonra yanılgıda olduğunu anlayacaktır. Terazi’nin dalgalanmaları ile Akrep’in gizlemek istediği yanları olduğu ortaya çıktıkca, anlaşmazlıkların da baş göstermesi kaçınılmaz olacaktır. İlk günlerde Akrep’in sahip olmacı ve kıskanç tavırlarından zarar görmeyeceğini düşünen Terazi, bu davranışlar yoğunlaşmaya başladığında bunalır. Terazi’nin sosyal yaşama düşkünlüğü ve insanlarla bağlantıları da Akrep’in kıskançlık krizlerinin giderek artmasına neden olacaktır.

Zodyak’ta birbirini takip eden Akrep ve Terazi aslında her türlü gerginliğe rağmen, olumlu bir ilişki de yaratabilirler. Bu bağlantıdaki en önemli nokta derin bir sevgi olacaktır. Arada gerçekten aşk varsa, birliktelik uzun süre devam edebilir.

Cinsel yaşamda Terazi ve Akrep birlikteliği oldukça doyurucudur. Gerek Terazi, gerekse, Akrep, seks konusunda yeterince duyarlılığa sahiptir. Ancak Akrep’in tutkuları, Terazi’nin diğer insanlara karşı duyduğu merak zaman zaman problemlerin yaşanmasın neden olabilir.