OĞLAK BURCU
OĞLAK BURCU

Oğlak ve Oğlak burçlarının uyumu

Çok çalışkan, üretken, finansal güvenceye önem veren Oğlak ve Oğlak ikilisi, oldukça iyi anlaşır. Hayatları boyunca birlikte yılmadan çalışarak, hedefledikleri yere mutlaka gelen bu ikili, toplum içinde de ideal bir çift olarak tanınır. Belki ilişki çok romantik ve pembe hayallerle süslü olmayabilir, hatta başkalarına sıkıcı bile gelebilir. Ama yine de, karşılıklı olarak geliştirdikleri itimat duygusu, sevgi, bağlılık ve yarttıkları ortak amaçlar uzun süreli beraberliğin en belirgin temel taşlarıdır.

Sadakat, ihtiyat ve planlama bu ilişkiyi belirleyen ana başlıklardır. Yaşanabilecek anlaşmazlıkların en büyük kaynağı iki tarafın da ciddi anlamda kararlı ve hatta inatçı olmasıdır. Yine de ortak amaçlara kanalize edilen enerji ve verilen karşılıklı destek, uzun ömürlü bir ilişkinin yaşanmasındaki en önemli etkendir.

Bedenselliği ifade eden Toprak elementinden olan Oğlak ikilisi, cinsel yaşamda da oldukça tatminkar bir ilişki yaratırlar. Oğlak’ın en büyük kusuru olan işe odaklanma, diğer Oğlak’ın hayatında hiç olamadığı kadar esnekleşmesine ve eşine tolerans göstermesine nedendir.