KOÇ BURCU
İKİZLER BURCU

Koç ve İkizler burçlarının uyumu

Koç-İkizler beraberliği oldukça hareketli ve karşılıklı alış-veriş içinde yaşanan bir ilişkidir. Aradaki düşünsel aktarımın ve iletişimin yoğunluğunun ilişkinin sağlamlaşmasında ve gerçek bir dostluğun doğmasında olumlu rolü vardır. Her iki tarafın da yeniliklere açık doğası, farklılık arayışı, ilişkinin hep canlı kalmasına nedendir. Ancak, çok ufak tartışmaların bile kolaylıkla kavgaya dönüşmesi mümkündür.

Koç’un ve İkizler’in en büyük ortak noktası fazla düşünmeden hareket etmeyi sevmeleridir. Heyacana ve değişime hazır olan bu ikili, günlük yaşamı tam bir maceraya dönüştürebilir. Her ikisi de etraflarında insan olmasına ihtiyaç duyarlar. Dolayısıyla birlikteliklerinde diğer insanların önemi vardır. Düzenli hayata ihtiyaç duymadıkları için son derece uyumlu ve rahat yaşarlar.

İkizler’in kolay adaptasyon yeteneği kimi zaman Koç tarafından fazlaca manipüle edilebilir. Aslında cinsel yanı çok kuvvetli olmayan İkizler bile, Koç’un karşısında ateşli bir aşık halini alır. Taklit ve öğrenme yeteneği çok kuvvetli olan İkizler kısa sürede partnerinin yolundan ilerlemeye başlayacaktır.