KOÇ BURCU
BALIK BURCU

Koç ve Balık burçlarının uyumu

Koç sevginin kayıtsız şartsız nasıl verileceğini Balık eşinden ve Balık da kendisiyle ilgili kaygılarının ve utangaçlıklarının ne kadar anlamsız olduğunu Koç’dan öğrenebilir. Balık burcuna karşı nazik, ilgili ve duyarlı yaklaşıldığı takdirde, ömür boyu gözü sevgilisinden başka kimseyi görmeyecektir. Balık fantazilerle bezeli, gelişkin hayal dünyasına Koç’u sokmaya cesaret edebilirse, unutulmaz bir aşk macerası da yaşanır.

Farklı boyutlarda da olsa bu ikili aşka düşkündür. Her ikisinin de fazla sorumluluklara odaklanamayan bir yapısı vardır. Balık hayal dünyasında yaşamayı, Koç ise kendi bireysel ihtiyaçlarına cevap aramayı tercih eder. Dolayısıyla bu ilişki, birlikteyken problemler yaşanmasına neden olabilir. Yaşam şartlarındaki bozukluklar, temel yaşamsal gereksinimlerin sağlanamaması en belirgin özellikler arasındadır.

Bu ikilinin cinsellikte çok hoş anlar yaşamaları kaçınılmazdır. Balık’ın duygusal ihtiyaçlarını tatmin olmuş gibi hissedebilme yeteneği sayesinde, Koç kendisi için ağır gelen zorunluluklar altına girmeden, cinsel ihtiyaçlarını tatmin edebilecektir. Adaptasyon yeteneği oldukça kuvvetli olan Balık, Koç’a ayak uydurmakta hiç zorluk çekmez.