KOÇ BURCU
ASLAN BURCU

Koç ve Aslan burçlarının uyumu

Her ikisi de Ateş grubu burçlar olması nedeniyle, aşkın, romantizmin ve cinselliğin dorukta olduğu bir ilişkidir. Ancak Aslan’ın da Koç kadar kuvvetli karakterlere sebep olması, bireyselliklerinden ve kişiliklerinden ödün vermek istememeleri problemler doğurabilir. Birbirlerinin istek ve kişiliklerine saygı duyarak, özgür bıraktıkları sürece çok canlı ve eğlenceli bir ilişki yaşanabilir.

Aslan oldukça sıcak, samimi ve aşkta doğal davranmaktan yana olan bir insandır. Koç’un da kendini olduğunca ortaya koyan bir tavrı vardır. Dolayısıyla bu ilişki, son derece açık ve sıcaktır. Ancak sadakate önem veren Aslan, Koç’un farklılıkları yaşama isteği karşısında sıkıntılı durumlar yaşayabilir. Ayrıca Aslan’ın romantizme duyduğu ihtiyacı anlayıncaya kadar Koç geç kalmış da olabilir.

Bu ikilinin cinsel yaşamları oldukça tatmin edicidir. Her iki tarafın da ateşli doğası ve açıklığı cinselliğin, ilişkide problemsiz olarak yaşanmasında etkilidir. Aslan’ın aşk oyunlarına duyduğu merak, aceleci Koç’un ciddi şekilde etkilenmesine ve bağlanmasına neden olabilir.