İKİZLER BURCU
YENGEÇ BURCU

İkizler ve Yengeç burçlarının uyumu

İkizler’in bağlanmayı sevmemesi, Yengeç’in zaman içinde zaten az olan güveninin iyice yok olmasına neden olacaktır. Ancak İkizler’in canlılığı ve yaşama olan bağı, Yengeç’in de canlanmasına ve iyimser bir şekilde davranmasına neden olabilir. İkizler’in gelişkin entellektüel yapısı, Yengeç’in zengin duygu dünyası ile beslenebilir. Her ne kadar birbirini anlamakta güçlük çeken bir çift olsa da, birbirlerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi öğrenebilirler.

İkizler’in dışa dönüklüğü, Yengeç’in kabuğından çıkarak, dünyaya açılmasında ve gelişmesinde önemli rol oynar. Yengeç’in duygusallığı ve sezgiselliği de yüzeysel kalabilen İkizler’in derinleşebilmesinde ve kendi duygusallığını kabul edebilmesinde önemli bir etkendir.

Cinsellikten çok duygusallığa önem veren Yengeç ile mental uyaranlara daha açık olan İkizler, belli bir rutin yarattıkları zaman, cinsel yaşamlarında oldukça sağlıklı bir tatmin elde edebilirler. İkizler’in kendini ve duygularını daha rahat dışa vurabilmesi, cinsel yaşamın zenginleşebilmesi açısından büyük öneme sahiptir.