İKİZLER BURCU
YAY BURCU

İkizler ve Yay burçlarının uyumu

Zodyak’ın karşılıklı konumda bulunan burçları, İkizler ve Yay aslında birbirine oldukça benzer. Değişiklik ve yenilik ihtiyacı başta gelen arzulardır. Ancak bu ihtiyaçların ilişkilere yansıması sonucu, iki taraf da kalıcı ilişkiler oluşturmak konusunda hiç bir yapıcı yaklaşımda bulunamaz. Çok eğlenceli, hareketli, sosyal, dışarıdan bakan herkesi imrendirecek nitelikte bir ilişki olmasına rağmen, uzun ömürlü bir beraberlik olabilmesi için her iki tarafın da insan üstü çaba harcaması gereklidir.

Yay ve İkizler karşılıklı olarak zekanlarından ciddi anlamda etkilenirler. Mental uyaranlara çok açık oldukları için, aslında daha iyi bir alternatif olmadığı müddetçe bu ilişki uzun sürer. Ama yine de ilişkide bir stabilizasyon sağlayabilmek oldukça zordur.

Aslında her ikisi de cinselliğe çok önem vermemesine rağmen, karşıt kutuplarda oluşları her alandaki çekim gibi, tensel anlamda da birbirlerine karşı duramamalarına neden olur. Yay’ın sıcaklığı, İkizler’in yeniliklere açıklığı, eğlenceli ve enteresan bir seks yaşamının kapılarını aralar.