İKİZLER BURCU
KOVA BURCU

İkizler ve Kova burçlarının uyumu

Her ikisi de Hava elementinden olan bu çift oldukça iyi anlaşırlar. Ancak, Kova İkizler’in ihtiyaçlarını anlayıp cevap verse, İkizler de Kova’ya karşı esnek davransa bile yine de, sinirsel hassasiyet nedeniyle tartışmaların çıkması kaçınılmazdır. Her iki tarafın da kendine ait özel ilgilerinin olması, farklı sosyal topluluklarda bulunmaları, ilişkinin beslenerek gelişmesine ve kalıcı olmasına yardımcı olacaktır.

Zodyak’ta da doğal bir uyum içinde olan bu ikili, birlikteliklerini fikir alış-verişi, iletişim ve yeniliklerle besler. İnsan ilişkilerindeki başarıları, çift olarak da çok sevilmelerine ve sayılmalarına nedendir. Bu ikilinin ortak amaçlar edinmesi ve birlikte hareket etmesi son derece kolay ve zevklidir.

Bu ikilinin cinsel yaşamları duygulardan çok düşüncelere odaklıdır. Her hangi bir dürtüsel uyarandan çok düşünsel uyaran, gerçekten çok etkili olabilir. Cinsel temalı konuşmalar, ya da porno kitapların beraberce okunması bu ikilinin aktif bir cinsel yaşamı olmasında önemli role sahiptir.