İKİZLER BURCU
İKİZLER BURCU

İkizler ve İkizler burçlarının uyumu

İkizler ve İkizler fiziksel ve mental olarak birbirini çok etkileyen bir çifttir. İletişim, fikir alış-verişi, yolculuklar ve yenilikleri deneyimlemek yaşamlarının önemli bir parçasını kapsar. Ancak, yaşamda düzenleyici hiç bir faktörün olmaması, İkizler için bile kaotik bir hayatın doğmasına, ve dağınıklığın ortaya çıkmasına neden olabilir. İki tarafın da sinirsel olarak çok hassas olması, ufacık tartışmalardan büyük kavgaların doğmasına ve huzursuzluğun çıkmasına neden olabilir.

Fakat hızlı değişimler, hergün yaşanan farklı deneyimler, bu ikilinin yaşamını aktive ederek, birbirlerini bırakamamalarına nedendir. İletişimin çok hakim olduğu bu ilişkide, özgürlük ihtiyacı da önemli role sahiptir.

Her iki tarafın da çok yönlülüğü ve değişiklik ihtiyacı cinsel yaşamda da kendini gösterir. Özellikle elleri ve parmakları sembolize eden İkizler, partnerini uyarmakta tam bir ustadır. Yine de mental uyaranlara daha açık olmaları, fiziksel olduğu kadar düşünsel seviyede de cinselliğe ihtiyaç duyduklarının göstergesidir.