İKİZLER BURCU
ASLAN BURCU

İkizler ve Aslan burçlarının uyumu

Dışa dönük bir yapıya sahip olan bu çift, çok iyi dost olabilirler. Aslan’ın takdir edilme ve domine etme isteğine İkizler esneklik gösterebildiği sürece, oldukça eğlenceli ve aktif bir ilişki yaşanabilir. İnsan sevgisinin ve sosyal yaşama düşkünlüğün iki tarafta da belirgin özellik olması, iyi anlaşmalarına ve ortak aktivitelere girebilmelerine yardımcı olur. Belki mükemmel bir ilişki olmayabilir ama, Zodyak’ta birbirine oldukça yakışan ve daha rahat anlaşan bir çift olduklarını da kabul etmek gerekir.

Eğlence ve yaşamın tadına varabilmek bu ikilinin temel ortak amacıdır. Aslan-İkizler çifti, insanları etraflarına toplamak ve bir şekilde merkezde olmak için ellerinden geleni yaparlar.

Aslan’ın aşka düşkünlüğü, İkizler’in bile kolayca uyarılabilmesine neden olacaktır. Yatakta birlikte geçirecekleri saatler, eğlenceli ve doyurucudur. Sevişirken bile bol bol konuşan bu ikili, cinsel fantazilere de oldukça yatkındır. İkizler’in merakı, Aslan’ın hükmetmeyi sevmesi değişik deneyimleri hayatlarına sokacaktır.