İKİZLER BURCU
AKREP BURCU

İkizler ve Akrep burçlarının uyumu

Akrep ve İkizler ikisi de çok ilgi çekici insanlar olmasına rağmen, beraberken anlaşmaları oldukça güçtür. Akrep’in talepkar ve kıskanç tutumlarını anlayabilmek için İkizler’in başka bir dünyaya geçmeye ihtiyacı vardır. Akrep ise, İkizler’in uçuşan, daldan dala konan tavırlarını ve amaçlarını kavramakta son derece güçlük çeker. Aslında ilk başlarda fiziksel çekimle bir araya gelen bu ikilinin, bir müddet sonra mental ve duygusal olarak anlaşamadıkları net bir şekilde ortaya çıkar.

Aslında Akrep ve İkizler, birbirini tanıyarak, kabul ederlerse, uzun ve kalıcı bir birliktelik yaşanabilir. Düşüncelerle özdeşleşen İkizler, Akrep’in de fikirlere verdiği önem karşısında, daha derinleşebilir. Gizemli bir yapısı olan Akrep ise, İkizler’i örnek alabilirse, açık olmayı ve düşündüklerini, duygularını paylaşmayı kabul edebilir.

Cinsel yaşam Akrep için oldukça önemlidir. Bedensel paylaşım hayatının temel ihtiyaçlarından birisidir. İkizler Akrep’e bu alanda uyum sağlamakta güçlük çekebilir. Ancak taklit yeteneği kuvvetli olan İkizler, Akrep’de gördüğü tutkulu davranışları kolaylıkla benimseyecektir.