BOĞA BURCU
İKİZLER BURCU

Boğa ve İkizler burçlarının uyumu

Başlangıçta birbirine oldukça çekici gelen bu çift, kısa bir zaman sonra hiç uyumlu olmadıklarını anlarlar. İkizler yaşamında hareket ve yenilik isteyen, daldan dala atlayan bir yapıdadır. Boğa’nın ise, değişikliğe gösterdiği direnç, inatçılığı ve sahip olmacı tavırları İkizler’in sıkılmasına ve dışarı yönlenmesine neden olur. Böylece kıskançlık damarı kabaran Boğa ile anlaşmak iyice zor bir hal alır. Boğa’nın emniyet ve belirginlik ihtiyacının da İkizler tarafından karşılanamaması diğer bir negatif unsurdur.

Birbirini takip eden burçlar olması nedeniyle, aslında beraberken öğrenecekleri çok şey vardır. Ancak ortak noktaların bulunmasındaki zorluk, Boğa’nın inatçılığına ve kalıcılık arayışına rağmen, ilişkinin kısa sürmesine neden olabilir. Rutinden hiç hoşlanmayan İkizler’in Boğa’nın ayaklarını yerden havalandırması neredeyse olanaksızdır.

Hızlı hareket eden İkizler’in cinsellikte de beklentisi bu doğrultudadır. Oysa ki Boğa, aldığı her zevkin tadına varmayı, neredeyse cinselliği bir ayin gibi yaşamayı tercih eder. Duyuları çok açık olduğundan uyarıcılardan kolayca etkilenen Boğa, düşünsel boyutta hassas olan İkizler ile cinsellikte de uyum sağlamakta çok zorlanır.