BOĞA BURCU
BALIK BURCU

Boğa ve Balık burçlarının uyumu

Balık kimi zaman Boğa’nın yaşama materyal yaklaşımını, Boğa ise Balık’ın her şeyden uzak sadece sevgi isteyen yaklaşımlarını anlamakta güçlük çekebilir. Her şeye rağmen iki tarafın da duygusal zenginliği, beraberliğin uzun süreli olmasına yardımcıdır. Boğa insanı, Balık için yaşamda bir iskele vazifesi görebilirken, Balık ise Boğa’nın sadece gerçeklerin yer aldığı dünyasında, zengin imajinasyonu ile çok renkli resimlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Bu ilişkide Balık’ın duygusal ve uyumlu yapısı, Boğa’nın kendi hedeflerini rahatlıkla gerçekleştirebilmesi için ihtiyacı olan fırsatları sunar. Bunun yanında, gerçeklerden ve günlük yaşamın temel gereksinimlerinden bile kolaylıkla uzaklaşabilen Balık’ın Boğa gibi sağlam basan bir partner tarafından korunmaya alınması, hayatına istikrar ve emniyet getirecektir. Yaşayabilecekleri en büyük problemler finansal kaynaklıdır.

Balık duygusallığının uzantısı olarak kuvvetli bir cinselliğe sahiptir. Dolayısıyla Boğa eşinin ihtiyaçlarına ve hızına ayak uydurmakta hiç zorlanmaz. Sahip olduğu her şeyi rahatlıkla paylaşabildiği gibi, bedensel paylaşımlardan da büyük bir zevk alacaktır.