BOĞA BURCU
ASLAN BURCU

Boğa ve Aslan burçlarının uyumu

Çok kuvvetli ve değişikliğe direnç gösteren bu kişilikler, anlaşmakta başlangıçta oldukça zorlanırlar. Ama Boğa ve Aslan’ın duygusal yaşama verdiği önem, ilişkinin kolayca filizlenmesine neden olur. Daha sonra, lükse, güzelliklere ve maddi refaha verdikleri değerle beslenen ilişki, sadakati seven bu iki insan tarafından yıllarca sürdürülebilir. Ancak Boğalar, Aslan eşlerinin egolarının daha fazla beslenmeye ihtiyacı olduğunu asla unutmamalıdır.

Sabit nitelikte burçlardan oldukları için kalıcılığa önem veren bu ikili, eğlence için birisiyle birlikte olmaktan hoşlanmaz. Güzel şeylerin ikisinin de hayatında önemi büyüktür. Dolayısıyla, sanat ve lüks yaşama düşkünlük bağlayıcı ögelerdir. Aslan sadakati sevdiği için, Boğa’nın ihtiyacı olan güvenliği sağlayacak, Boğa ise, estetik duyarlılığı ile Aslan’ın takdirini kazanacaktır.

Boğa ve Aslan ikilisi, cinsellikte mükemmel çiftlerden birisidir. Boğa bedenini iyi kullandığı ve kendi fiziksel cazbesinin farkında olduğu için, Aslan’ın etkilenmesi son derece kolaydır. Aslan ise aşka oyunlarına duyduğu merak ve cinsellikte kendi yetkinliğini görmekten duyduğu haz neticesinde, karşısındakine olağanüstü anlar yaşatacaktır.