BALIK BURCU
BALIK BURCU

Balık ve Balık burçlarının uyumu

Balık ve Balık ilişkisinde iki taraf da birbirine karşı müthiş bir çekim ile yaklaşır. Ancak duygusal stabilitenin ilişki içinde varolması, neredeyse imkansız gibidir. Balık kadını da erkeği de, dalgalanmalara, nedeni belli olmayan depresif anlar yaşamaya eğilimlidir. Dolayısıyla, eğer karşılıklı hoşgörü geliştirilmezse, kırgınlıklar, stress ilişkide kendini göstermeye başlayacaktır.

Duygusallık, günlük yaşamın gereksinimlerinden uzaklaşma, gerçeklerle yüzleşmek korkusu ve şefkat bu birliktelikteki ana başlıklardır. Aslında her iki taraf içinde son derece tatmin edici bir ilişkdiri. Ancak Balık-Balık ilişkisi çift olarak ciddi tehlikelerle karşılaşılmasına da neden olabilir. Kontrol mekanizmasının hiç olmadığı bu ilişkide, yaşanabilecek finansal zorluklar, ilişkinin yıpranmasının ana nedendir.

Cinsel hayat Balık-Balık ilişkisinde önemli alanlardan birisidir. Romantik, şefkatli ve yoğun duygularla beslenen seks, oldukça doyurucudur. İki taraf da birbirinin dilinden mükemmel şekilde anladığı için, cevaplamakta da kusursuz bir davranış biçimi içindedir.