ASLAN BURCU
YAY BURCU

Aslan ve Yay burçlarının uyumu

Her ikisi de Ateş elementinden olan bu çift oldukça iyi anlaşırlar. Yaşamı bir sahne oyunuymuş gibi algılayan ikilinin, beraberce maceradan maceraya koşması içten bile değildir. Her iki tarafın da açıklık ve samimiyetten yana olması, ilişkinin pek çok zaman rahat yürümesine neden olacaktır. Ancak bu ikilinin özgürlüğe düşkünlüğü ve kolayca bağlanamaması, ilişkinin yıllarca sürüncemede kalmasına ve sonuçlamamasına neden olabilir.

Zodyak’ta son derece uyumlu bir etkileşim içinde bulunan Aslan ve Yay ikilisi, her türlü bağlantılarında mükemmel bir örnek olarak kendilerini ortaya koyarlar. Sıcaklık, sevecenlik, dürüstlük ve açık yüreklilik bu ilişkinin temel taşlarını oluşturan kavramlardır. Zaman zaman Yay’ın özgürlük ihtiaycının yoğunluğu, sadakate önem veren Aslan’ı zorlasa da, yine de ortak yolun kolayca bulunması kaçınılmazdır.

Ateş’in sıcaklığını yansıtan bu ikili, cinsel yaşamda da birbirlerini tetikler. Yay için cinsellik sıradan bir macera gibi algılanmasına rağmen, kolay adaptasyon yeteneğiyle Aslan’ın aktivitesine hemen ayak uydurur. Yeniliklere açık Yay, Aslan’ı da kendisiyle beraber farklı tecrübelere taşıyacaktır.