ASLAN BURCU
TERAZİ BURCU

Aslan ve Terazi burçlarının uyumu

Her iki tarafın da yaşamında aşkın çok büyük bir önem sahip olması, biraraya gelmelerini kaçınılmaz kılar. Aslan’ın kolayca karara varabilme kapasitesi, kararsızlıklarıyla ünlü Terazi’nin rahatlamasına yardımcıdır. Terazi’nin nazik, zarif davranışları ve kuvvetli estetik yargıları, Aslan’ın egosunun beslenmesine ve tatmin olmasına yardım eder. Ortak sosyal faaliyetler, dostlar, arkadaşlar ve evde verilen davetler, ilişkinin giderek güçlenmesine ve sağlam temellerin oluşmasına neden olacaktır.

Zodyak’ta uyum içinde bulunan bu ikili, dış dünyayla ilişkilerinde aranılan insanlardandır. Birbirlerine verdikleri değeri, diğer insanlar içinde de göstermekten çekinmeyen bu çift, insanları eğlendiren, etkileyen ve kendilerine çeken özel bir karizmaya sahiptir. Bu özellikleri birbirlerine daha da bağlanmalarında önemli role sahiptir.

Aslan ve Terazi cinsel yaşamda da, hayatın diğer alanlarında olduğu gibi mükemmele yakın bir uyum içindedirler. Aslan’ın sıcaklığı, Terazi’nin zerafeti ile birleşince, sekste de müthiş bir ikilinin ortaya çıkması kaçınılmazdır.