ASLAN BURCU
ASLAN BURCU

Aslan ve Aslan burçlarının uyumu

Aslan bucu hakimiyet meraklısı olduğu için, kendisiyle aynı karaktere sahip bir partnerle anlaşmakta zorluk çekebilir. Özellikle her ikisi de burcun kuvvetli yanlarıyla donatılmışsa, anlaşmaları biraz zaman alan bu çift, aslında toplumsal yaşam için idealdir. Kendilerini birbirlerine tam olarak açabildiklerinde ve yetersiz yanlarını kabul edebildiklerinde çok besleyici ve gelişime açık bir ilişki olabilir. Kimin hükümdar olacağına ya zaman karar verecektir, ya da bir ömür boyu savaş devam edebilir.

Bonkör ve verici olan Aslan, karşısındaki insana karşı duyarlıdır. Ancak baskı altına alınmaktan nefret eder. Aslan ve Aslan çiftinin karşılıklı olarak baskı uygulamamak konusunda kendilerini kontrol etmeleri, ilişkinin uzun ömürlü olmasında büyük etkiye sahiptir.

Bu ikilinin cinsel yaşamı oldukça aktif ve sıcaktır. Aslan’ın aşk oyunlarına düşkünlüğü, samimiyeti ve sevgisini gösterebilmesi seks yaşamlarının da oldukça doyurucu ve hareketli olmasında etkilidir. İhtiraslar ve tutkular bu ilişkide dolu dizgin yaşanacaktır.