AKREP BURCU
AKREP BURCU

Akrep ve Akrep burçlarının uyumu

Tamamıyla ihtiras, cinsel çekim ve duygusallıktan ibaret olan bir birlikteliktir, Akrep-Akrep beraberliği. Ancak, iki tarafın da karşılıklı derinliklerini ve taleplerini anlaması zaman alacaktır. Gizli kalmış, saklanmış ya da saklanmaya çalışılan noktalar ortaya çıktıkca, ilişkinin sağlamlaşması mümkündür. İki tarafın da büyük bir kıskançlık potansiyeline sahip olması, karşılıklı kuvvetli kontrol mekanizmalarının doğmasına ve yoğun bir şüpheciliğe neden olur.

Akrep ve Akrep ilişkisinde aslında fazla konuşmaya gerek yoktur. İki taraf da birbirini çok net bir şekilde algılama ve anlama kapasitesine dsahiptir. Sezgiler ve derinlik bu ilişkide başroldedir. Sabit nitelikte burç olan Akrep, kendisini bu kadar rahat anlayan bir partnerle, yüzyıllar boyunca yaşayabilir.

Akrep ve Akrep birlikteliğinde cinselliğin etkisi tartışılamaz bile. Yoğun ihtiraslar ve tutkular yaşayan Akrep, en az kendisi kadar güçlü cinsel duygulara sahip eşiyle, aşk yapmaktan büyük haz alır. Akrep-Akrep arasındaki seks yaşamındaki duygusallığın, derinliğin ve yoğun paylaşımın, başka her hangi bir partnerle yaşanması mümkün değildir.