Yeni Ay Oğlak Burcunda! Peki Şimdi Ne Olacak?

Yeni Ay Oğlak Burcunda! Peki Şimdi Ne Olacak?

29 Aralık’ta Oğlak burcunda meydana gelecek Yeni Ay burcunuzu nasıl etkileyecek biliyor musunuz?

26.12.2016 15:38

Beklenmedik durum ve koşullar yine beklenmedik bir şekilde işimize yarayabilir. Sözlü ve yazılı iletişimden fayda sağlayabiliriz. Araştırmacı olmalıyız. Karışıklıklar var, kafalar da dahil!

29 Aralık’ta Oğlak burcunda meydana gelecek Yeni Ay burcunuzu nasıl etkileyecek?


29 Aralık’ta Oğlak burcunda meydana gelecek Yeni Ay (+/- iki hafta etkili;yazdıklarımı buna göre değerlendirmenizde fayda var) nedeniyle bir taraftan yenilenip, yeni kalıcı ve sağlam adımlar atmak ya da uzun vadeli planlar yapmak isteyeceğimiz, bir diğer taraftan bazı hareketlerimizin ya da tepkilerimizin sonuçlarını görerek stres yaşayabileceğimiz bir haftaya giriyoruz. Eskiden gelen hareketlerimizin sonuçlarının sorumluluğunu almak zorunda kalabiliriz.İstek, hayal ya da planlarımızın gerçekleşmesini sağlayabilecek durumlar olduğu gibi, bu konuya gözü kara ve hayalci şekilde inanmamız nedeniyle hatalar yapabiliriz.

Gözlerimize perde inmemeli!

Gerçekleri net şekilde görmeli ve hayalperest yaklaşımlarla hatalar yapmaktan kaçınmalıyız. Yanıltıcı durumlar ya da kişiler var dikkat!

Bu hafta net şekilde konuşmak ve iletişime açık olmak, yardım ve jestlerin yapabileceğinden fazlasını yapabilir. Belli ilişki ve iş birliklerinde koşulsuz uyum sağlamak adına değil de, kendi çıkarlarımızı ön plana alan koşullarda anlaşmak daha doğru olacaktır.

Merkür’ün konumu düşüncelerimizi açıkça paylaşma şansını doğuracaktır.

Ancak, Merkür’ün geri harekette olması olası tartışmaları veya yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için daha dikkatli kelime seçimini ve ani tepkilerden kaçınmayı gerektiriyor unutmayalım!Belirsizlikler kafa kurcalamaya devam ederken, bazı konularda hızla harekete geçmeden, ilerlemeden ve sınırları aşmadan önce alan kontrolünü her açıdan çok iyi yapmak gerekiyor olacaktır.

Duygusal tepkiler vermek veya bu tabanda harekete geçmek yerine, akılcı düşünmeli ve mantıklı hareket etmeliyiz. Parasal konularda da kontrollü gitmeli.

Sağlık ve sevgi ile kalın,
Niobe Aslı Temel

50499