Yay Burcundaki Yeni Ay Burcunuzu Nasıl Etkiliyor?

Yay Burcundaki Yeni Ay Burcunuzu Nasıl Etkiliyor?

Yay burcunda meydana gelecek Yeni Ay(+/- iki hafta), enerjimizi ve adrenalini yükseltiyor. Peki yay burcundaki yeni ay sizin burcunuzu nasıl etkiliyor?

29.11.2016 1:28

Hedeflere koşma zamanı

Yay burcunda meydana gelecek Yeni Ay(+/- iki hafta), enerjimizi ve adrenalini yükseltiyor. İki hafta boyunca bizi motive eden her şeye yoğunlaşabiliriz. Bağımsız hareket etme arzumuz bazı riskler içeriyor olabilir. Pozitif yönümüz ağır basıyor.

Kendi başımıza yol almak isterken bazı engellerle karşılaşabiliriz. Yanılgılara açığız maalesef. Dolayısıyla emin adımlarla ilerlemekte fayda var. Bize sunulan fırsatları enine boyuna düşünmeliyiz. Zira her şey lehimize olmayabilir. Daha gerçekçi ve mantığa yakın hareket etmeliyiz.

Aklımızı karıştıran noktalar olabilir. Ancak Yeni Ay’ın getireceği şans negatif enerjiyi ortadan kaldırıyor ve bize yeni ufuklar açıyor.

İlişkilerde tıkanıklık yaşanabilir…

Yaratıcı fikirler ön planda. Yeni ve sıra dışı deneyimler edinebiliriz. Bizden çok başka kültürlere ve kişilere eğilim gösteriyoruz.

Hafta boyunca aşk hayatında sürpriz gelişmeler olabilir. Birden savrulabiliriz. Şimdiden hazırlıklı olalım.


Ani gelişmeler olsa da hedeflere çok yakınız.

Kariyerimizi doğrudan etkileyen enerjiler söz konusu. Daha fazla emek vermemiz gerekebilir. Ön hazırlığımızı yapabilirsek, son dakika değişiklikleri bizi etkileyemez. Zira Mars ve Jüpiter bizi hedeflere taşıyan bir konumda bulunuyor.

Yeni Ay'ın Yay'da olması ise, dinler, inanç sistemleri, felsefeler, etnik başlıklar, uluslar arası konular, farklı kültürler, seyahatler, göçmenler, medya, iletişim, ideolojiler, hukuk, ithalat ihracat, yabancılarla ilişkiler, pasaport, eğitim, yaratıcı fikirler, askerlik ve güvenlik gibi başlıklarda yoğun bir etkiyi işaret ediyor. Bu alanlarda yenilikler olabilir.

Bu hafta kimyasal sıvılar, denizler, okyanuslar ve yağışlar gibi suyla ilişkili bazı etkiler de söz konusu olacak.

Sağlık ve sevgi ile kalın...
Niobe Aslı Temel

42796